picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

tworzenie stron internetowych, polecicie firmę?

tworzenie stron internetowych, polecicie firmę?

Witam serdecznie. Mam kłopot, a dokładnie pytanie o strony internetowe. Czy polecacie może kogoś konkretnego w tej dziedzinie? Zależy mi na faktycznie ekstra stronie, żebym nie miał z nią żadnych problemów.

Poznaniaczek2

Posty: 3

 
Tak będę musiał wykonać. Zależy mi na tym, iż strona prezentowała się dobrze i była funkcjonalna. Później będę musiał poszukać też kogoś od sklepów internetowych.

Iunae_Milt

Posty: 9

 
Mnie też interesują usługi projektów stron internetowych. Nie wiem, czym kierować się przy wyborze. Tych usług jest dziś chyba najwięcej. A Wy co sądzicie? Może macie jakąś sprawdzoną usługę? Jak możecie polecić jakiegoś konkretnego usługodawcę, z góry niezwykle dziękuję.

Marioleczka

Posty: 10

 
Korzystałam z usług tej firmy http://www.duonet.eu/pl/oferta/web/43-responsywne-strony-internetowe. Zajmują się tworzeniem responsywnych stron internetowych. Mają ogromne doświadczenie na tym polu, dlatego im zaufałam. Nie zawiodłam się, dlatego polecam :)

Sewerynus

Posty: 11

 
W ramach promowania marki polecam kalendarze z logo firmy. Świetny pomysł, który faktycznie działa. Na nieszczęście w dobie Internetu zapominamy o gadżetach reklamowych, jakie jeszcze do jakiegoś czasu odgrywały istotną rolę. Ten fakt się nie zmienił. Polecam.

Klakier

Posty: 25

 
Zależy mi na ofercie namingu. Jestem na etapie zakładania firmy i chciałbym, żeby od samego początku wszystkie etapy miały profesjonalny charakter. Jak coś, to możecie polecać znane wam i cenione usługi. Myślę, że najlepiej będzie skorzystać z usług z polecenia. Będę pewny, że wybieram fachowca, a nie kogoś, kto działa z przypadku.

krusztu

Posty: 12

 
Dość ciekawą usługą jest również fotografia studyjna. Zdecydowałem się na sesję zdjęciową firmy. Okazało się, że czegoś takiego oczekiwali moi klienci. Grono odbiorców moich usług znacznie się powiększyło. Jestem bardzo zadowolony.

Fifczak90

Posty: 13

 
A co do fotografii produktowej, to polecam tę usługę wszystkim, którzy mają sklepy online. Nie ma to jak profesjonalne zdjęcia. Dzięki nim w końcu mogę powiedzieć, że zacząłem sprzedawać. Najważniejszy jest dobry opis i super fotka, która pokazuje wszystkie zalety oferowanych produktów.

Szybka Krysia

Posty: 12

 
Przeszukiwałem oferty tworzenia responsywnych stron internetowych. Niektórzy z usługodawców fajnie to wszystko opisują. Myślę, że właśnie z takiej firmy skorzystam. Wtedy będę miał pewność, że to profesjonalne usługi. Chyba zdecyduję się na firmę, bo wtedy będzie bezpieczniej niż jakaś prywatna osoba.

Oct714

Posty: 10