picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

strony www Zgierz, jaka firma ?

strony www Zgierz, jaka firma ?

Można gdzieś zamówić stronę internetową w Pabianicach? Jest firma, którą polecacie? Nie jest za droga, lecz solidna? Czekam na Wasze propozycje.

Facio

Posty: 1

 
Nie ma własnej firmy, dlatego wydawanie na stronę internetową to nie dla mnie. Tworze sobie proste projekty sam i jestem zadowolony. Nie mam większych wymagań, dlatego na spokojnie mogą sobie z tym poradzić.

jesika

Posty: 7

 
Mam swoją stronę internetową od sporo lat i jej nie zmieniam. Zrobiłem ją sobie sam i jestem z niej zadowolony. Spróbujcie sami tworzyć najwyżej się nie uda, ale próbować warto.

Madzia

Posty: 2

 
Nie wiem czy chciałbym tracić czas na projektowanie stron skoro można to zlecić firmie, jaka o mnóstwo lepiej się na tym zna. W większości przypadków tracimy jedynie czas i nic więcej. Nie o to przecież chodzi. Dajmy robić strony www komuś, kto się na tym zna lepiej niż my.

Grabow12

Posty: 4

 
Jeśli toś chce zamówić stronę www w Pabianicach to firma http://icp.biz.pl jest w stanie pomóc. Mają strony wizytówki jak i mają sklepy internetowe. Zasadniczo mają dokładnie to wszystko, czego nam najbardziej trzeba.

michał

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o projektowanie stron www w Pabianicach to brat korzystał z pomocy firmy. Mieli inne pakiety od standardowego po biznesowy. Dowiemy się, kto to dokładnie był i podam adres ich strony www.

edmundzio

Posty: 11

 
Nie pomogę z projektowaniem stron, bowiem nie robiłem tego nigdy. Wiem, że są płatne i darmowe programy, natomiast jakoś nigdy nie było czasu i chęci żeby się im przyjrzeć z bliska.

Olekk

Posty: 6

 
Czas, kiedy sam brałem się za strony internetowe minął. Obecnie trzeba tworzy te responsywne, projekt są coraz bardziej skomplikowane. To ponad moje umiejętności.

WF2015

Posty: 10