picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wycena mieszkania myślenice, znacie ?

wycena mieszkania myślenice, znacie ?

Z góry dziękuje za pomoc w znalezieniu dobrego rzeczoznawcy majątkowego. Chodzi o wycenę mieszkania w Myślenicach, więc potrzebny ktoś z okolic. Jak coś, czekam i liczę na państwa pomoc.

domrrrr

Posty: 3

 
Nie ma za co dziękować. Naturalnie, iż najlepiej skorzystać z oferty jakiegoś polecanego rzeczoznawcy majątkowego w Myślenicach, niż działać po omacku. Wiem, iż wybór specjalisty w tej dziedzinie jest uciążliwy. Miałam podobne dylematy i wątpliwości, gdy szukałam biura wyceniającego. Nie miałam pojęcia, jakimi kryteriami się kierować.

mamarek

Posty: 23

 
Nie polecam na szybko. Wycena domu wymaga czasu i rzeczywiście rzetelnego podejścia do sprawy. Znajoma zleciła ekspresową wycenę i niestety okazała się mało poprawna :( Z Myślenic nie znam żadnej firmy, natomiast z okolic mogę polecić kogoś wiarygodnego.

labuh

Posty: 13

 
Nie polecam na szybko. Wycena domu wymaga czasu i naprawdę rzetelnego podejścia do sprawy. Znajoma zleciła ekspresową wycenę i niestety okazała się mało poprawna :( Z Myślenic nie znam żadnej firmy, ale z okolic mogę polecić kogoś wiarygodnego.

jkiolek56

Posty: 2

 
Najpierw dokonałem szacunkowej wyceny na własną rękę z jakiegoś tam kalkulatora. Zauważyłem jednakże, iż to robota dla profesjonalistów. Wycenę nieruchomości w Myślenicach wykonała dla mnie ta firma https://www.tmlnieruchomosci.pl. Jestem zaspokojony. Niezwykle kompetentny rzeczoznawca.

Jarko445

Posty: 9

 
Trafiłam na wspaniałego rzeczoznawcę. Po pierwsze wszystko mi wytłumaczył. Dokładnie opisał kryteria, jakimi się posługiwał. Jestem pewna jego rzetelnej usługi. Uważam, że nie ma to jak odnaleźć specjalistę od wyceny domu i zostawić sprawę jemu. Jeżeli chodzi o Myślenice, to na pewno znajdziesz tu kilka porządnych firm.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Termin nie jest tak bliski. Myślę, że to będzie czas akurat dla rzeczoznawcy i wyrobi się z tą całą analizą rynku itd. Nigdy czegoś takiego nie zlecałem, niemniej jednak zdaję sobie sprawę, że nie jest to błyskawiczna praca. Jak coś, możecie podsyłać jeszcze jakieś adresy ekspertów z Myślenic.

Laleczk23

Posty: 12

 
Skup się na kilku ofertach i je porównaj. Rzeczoznawcy mają różne ceny. Zdążyłem to zauważyć, gdy samo potrzebowałem wyceny działki w Myślenicach. Kieruj się doświadczeniem danego biura. Ostrzegam, że nie każda firma wyceniająca jest dobra. Bywa i tak, że nie mają większego doświadczenia :(

Iwona3

Posty: 8

 
Myślę, że akurat w kwestii wyboru rzeczoznawcy majątkowego, warto osobiście zdecydować, kto ci pasuje. Ja spotkałam się z dwoma osobami z Myślenic. Jedna z nich wydała mi się bardziej kompetentna. To tylko taka uwaga :)

Dzidzidek

Posty: 3

 
Myślę, że akurat w kwestii wyboru rzeczoznawcy majątkowego, warto osobiście zdecydować, kto ci pasuje. Ja spotkałam się z dwoma osobami z Myślenic. Jedna z nich wydała mi się niezwyklej kompetentna. To tylko taka uwaga :)

suderuss3

Posty: 5