picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wirtualne biuro w Warszawie, gdzie warto ?

wirtualne biuro w Warszawie, gdzie warto ?

Mam pytanie o wirtualne biuro w Warszawie, najlepiej w śródmieściu. Jeśli orientujecie się, gdzie najlepiej po coś takiego, to z góry dziękuję. W grę wchodzą nie ulega wątpliwości jeszcze różne usługi, z których chciałbym sięgnąć, na przykład księgowość.

mniszek56

Posty: 1

 
W moim wypadku wszystko jak należy. Korzystam z wirtualnego adresu w Warszawie i nigdy nie miałem problemów z żadnym detalem. Co do obsługi poczty, a dokładnie e-dokumentów jestem bardzo zadowolony :) Niedługo będę musiał skorzystać z wynajęcia sali konferencyjnej i powiedzieli, że pomogą w zorganizowaniu tego szkolenia.

andrew66

Posty: 11

 
Własna działalność gospodarcza to spore koszty, chyba raczej w każdej branży, a już na pewno wtedy, gdy potrzebujemy biura :) Co do wirtualnego rozwiązania jak na razie nie mam żadnych obaw, więc na sam początek podejmę chyba taką decyzję.

Radziu

Posty: 4

 
Dla mnie pomocne okazało się biuro wirtualne City Office Twarda 18. Mają też sale konferencyjne do organizowania spotkań. Naprawdę polecam, bo niedrogo.

wrrraak22

Posty: 7

 
Rodzaj mojej działalności też właśnie nie wymaga stałej siedziby, więc biuro wirtualne w Warszawie spełnia moje oczekiwania :) Już drugi rok działam właśnie w ten sposób i po prostu nie widzę sensu, żeby to zmieniać. Jest dobrze, koszty są diametralnie niższe. Jak pracujesz jako freelancer to tym bardziej polecam.

Wariat

Posty: 20

 
Spokojnie można korzystać, bowiem różnice w cenach za tradycyjnie wynajmowane biuro jest kolosalna. W wirtualnym korzystasz poza tym z mnóstwo innych usług, jak księgowość czy też możesz wynajmować salę konferencyjną. Opłaca się i to niezmiernie.

345_14

Posty: 11

 
Własna działalność gospodarcza to duże koszty, chyba raczej w każdej branży, a już na pewno wówczas, gdy wymagamy biura :) Co do wirtualnego rozwiązania jak na razie nie mam żadnych obaw, więc na sam początek podejmę chyba taką decyzję.

fasnnnn9898

Posty: 10

 
Pomysł postrzegam całkiem dobrze. Zastanawiam się jednak nad tym, czy rzeczywiście takie biuro wirtualne jest w stanie obsługiwać tak mnóstwo podmiotów i to w sposób profesjonalny, czyli dokładnie chodzi mi o pocztę itd.

wigry00

Posty: 8

 
Dokładnie też mam takie samo pytanie o jakieś sławne wirtualne biuro, ponieważ nie zależy mi na stricte siedzibie, a jednak chciałbym, żeby było to coś prestiżowego :)

kadajo

Posty: 18