picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

domek letniskowy cena budowy, gdzie polecicie ?

domek letniskowy cena budowy, gdzie polecicie ?

Rozglądam się za domkiem na działkę. Myślę nad drewnianym obiektem. Gdzie mogę zakupić domek bez pozwolenia na działkę ogrodową?

mustafus

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o tanie domki drewniane to szukaj w internecie u producentów. Przed zakupem, pożądane byłoby sprawdzać opinie oraz recenzję na temat danej firmy.

guster

Posty: 6

 
Drewniane domy letniskowe możesz zakupić tutaj https://kupdomekletniskowy.pl, posiadają wiele fajnych modeli, a takze możesz dać swój projekt. Bardzo miła obsługa i profesjonalne doradztwo.

debra76

Posty: 9

 
Marzy mi się domek letniskowy, posiadam projekt 35m2, ale jeszcze nie wiem, której firmie zlecić produkcję. Chciałabym też zaoszczędzić na montażu, więc u mnie wchodzą w grę domki do samodzielnego montażu.

mariuseus

Posty: 22

 
Słyszałam o tym, iż właśnie są domki na zgłoszenie, przepisy są takie, iż nie trzeba załatwiać tylu formalności co przy budowie gigantycznego domu murowanego. Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad zakupem takiego drewnianego 35m2.

Laleczka

Posty: 15

 
Tanie domki drewniane znajdziesz na stronach internetowych producentów. Niekiedy możesz znaleźć małe domki w sklepach budowlanych. Tylko są one bardzo drogie i kiepskiej jakości.

Wariat

Posty: 6