picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

benia

Posty: 2

 
W pewnym momencie jak zaczęłam mieć duże problemy z cerą zaczęłam szukać nowych innych kosmetyków i tak trafiłam na stronę e-naturalne.pl. Odkąd tutaj kupuję odtąd skóra wygląda dobrze. Najlepszy efekt widzę zwłaszcza po stosowaniu maseczki algowej z węglem. Maseczka ma też ważny plus że jej zrobienie zajmuje dosłownie 6 minut...nawet najbardziej zabiegana i zapracowana matka Polka może sobie na te 6 minut tylko dla siebie pozwolić :))

Gumis

Posty: 16

 
Można coraz więcej naturalnych kosmetyków znaleźc podobnie jak nawet środków czyszczących typu płynów do naczyń do podłóg czy do prania...super że są takie rzeczy bo różnica w jakości moim zdaniem jest duża.

trans34

Posty: 6

 
Kiedyś to człowiek miał co najwyżej do dyspozycji szare mydło i wystarczało, teraz w łazience miejsca brakuje na te wszystkie kosmetyki ;P

GGregbard

Posty: 14

 
Do kosmetyków trzeba mieć podejście bardzo wybiórcze. To że innej osobie jakiś krem służy to niekoniecznie znaczy że dla nas też będzie okej. Trzeba sprawdzać porównywać i szukać optymalnego.

Black_Riot

Posty: 8

 
Polecić to nie ma czego bo każda osoba jest inna i każdy ma inne potrzeby jeśli chodzi o kosmetyki także trzeba sobie samemu coś dopasować na zasadzie prób i błędów moim zdaniem.

fidelio

Posty: 20

 
Czasem zmiana kosmetyków może naprawdę dużo pomóc. Mąż przez lata miał problem z łupieżem a wystarczyło kupić inny szampon i problem zniknął...oczywiście zanim dobraliśmy ten odpowiedni trochę to czasu i prób zajęło.

El2CzupakaBra

Posty: 23

 
Dużo kosmetyków można sobie zrobić samemu w domu, choćby taki prosty peeling z ziarenek kawy jest bardzo prosty w przygotowaniu a przynajmniej człowiek dokładnie wie co stosuje.

98_wertus

Posty: 17

 
Najlepsze są naturalne kosmetyki a jeszcze lepsze te które się zrobi samemu w domu. Wbrew pozorom wiele rzeczy można sobie zrobić we własnym zakresie potrzebne są tylko jakieś bazy olejki, masła wody itd.

Marioleczka

Posty: 2

 
Ja to się zastanawiam nad tym jaki szampon kupić bo od kilku ostatnich mam więcej problemów niż pożytku. Albo łupież, albo się źle rozczesują, albo znowu sam szampon się w ogóle nie pieni co jest średnio wygodne przy nakładaniu. Jak w ogóle uważacie lepiej świadczy o szmaponie gdy wychodzi z niego wielka piana czy mała?

Black_Riot

Posty: 5