picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Perfumy projektantów, która firma ?

Perfumy projektantów, która firma ?

Słyszałem, iż w Anglii można zdecydowanie taniej zamówić perfumy projektantów. Mnie interesują tylko hurtowe ilości, więc jakby ktoś coś, to jestem zainteresowany. Liczę tylko na poważne odpowiedzi.

Radziu

Posty: 5

 
Trafiłam tu, albowiem mam podobny dylemat. Poszukuję hurtowni kosmetyków, gdzie można byłoby liczyć na naprawdę niższe ceny w ramach zamówienia hurtowego. Nie przeszkadzałoby mi gdyby był to jakiś sprawdzony partner spoza Polski :) Troszkę ofert widziałam tego rodzaju, no ale nie mam pewności.

bmw316

Posty: 24

 
Albowiem zamiast cen hurtowych przy pojedynczych zamówieniach można korzystać z promocji. W Anglii jest takich propozycji od groma i trochę. Według mnie najlepiej pierwszy raz odwiedzić sobie taką hurtownię kosmetyczną osobiście.

dmanuss

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o perfumy projektantów w Anglii to naturalnie, że są tańsze. Można zerknąć sobie na tę stronkę https://makeupmania.eu. Znam to miejsce, albowiem już kilkukrotnie kupowałem u nich i chwalę sobie współpracę. Jest chyba jakaś kwota minimalnego zamówienia online. Można też naturalnie bezpośrednio :)

Czasowy

Posty: 15

 
No natomiast chyba w hurtowni to trzeba złożyć olbrzymie zamówienie? Nie dadzą ci cen niższych, jak nie zamówisz większej ilości. A jak pojedynczo zamawiasz to chyba nie ma aż tak ogromnej różnicy. Może się mylę. To napiszcie, bo sama szukam czegoś zdecydowanie taniej :) natomiast niewątpliwie markowego. To pozdrawiam i jak coś to się odezwijcie.

Yuri20

Posty: 12

 
Jestem w Anglii od kilku miesięcy i jak na razie sama ogarniam temat tanich perfum. W typowych sklepach i perfumeriach jest dużo promocji. To prawda, iż w hurtowniach będzie chyba jeszcze taniej. Jak coś konkretnego znajdę, to bez wątpienia nie zapomnę wrzucić na forum.

jurecekk5

Posty: 8

 
Przywożę dla znajomych i rodziny. Zawsze są zadowoleni, bo to niewątpliwie markowe perfumy oryginalne. Płacę mniej, bo kupuję w hurcie. W Anglii faktycznie nie muszą być to kosmiczne ilości, żeby dali ci jeszcze jakieś dodatkowe rabaty. W dobry układ można wejść w zasadzie z każdą hurtownią :)

ttaxi81

Posty: 26