picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

profesjonalne kosmetyki do włosów np. goldwell

profesjonalne kosmetyki do włosów np. goldwell

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów – w jakich sklepach internetowych warto byłoby poszukać? Prowadzę swój zakład fryzjerski, także potrzeby mam spore.

mirekp2005

Posty: 12

 
Też się rozglądam za jakimś dobrym sklepem z tanimi kosmetykami. Z tym, że oprócz rzeczy do włosów to by mi się też przydały kremy do twarzy i ciała, takie typowo odmładzające.

Czarek

Posty: 16

 
Powiem, że ostatnio pierwszy raz kupiłam sobie szampon i odżywkę od Matrixa i jest rewelacja. Już po drugim umyciu widać było różnicę, także moim zdaniem warto tego poszukać.

minertus

Posty: 14

 
Dobre promocje można ustrzelić w sklepie online – www.twojauroda24.pl. Ostatnio to tutaj często z córką zamawiamy sobie kosmetyki. Razem wychodzi taniej, bo raz za przesyłkę tylko płacimy. Mają wszystko – odżywki, szampony, olejki, maseczki..no jest z czego wybierać.

secret santa

Posty: 16

 
Na moje suche włosy to ja faktycznie muszę sobie kupować droższe kosmetyki, bo inne nie dają rady. Dopiero odżywki od Goldwell jako tako pomagają, a do tanich nie należą niestety. Ale coś za coś.

Adi666

Posty: 12

 
Hej, a ja mam przy okazji pytanko o farby. Jakich używacie, żeby uzyskać ładny, naturalny blond? Ktoś ma coś sprawdzonego? Bo mi zawsze wychodzi zamiast blondu żółty, albo rudy :]

Krakus

Posty: 17

 
Na pewno trzeba uważać z tymi sklepami online, bo można się naciąć na podróbki. Wiem, bo kiedyś kupowałam perfumy internetowo i się okazało, że to zamienniki, a byłam święcie przekonana, że oryginalne kupuję za parę złotych i robię interes życia :P

RAK-Buuu

Posty: 18

 
Moja córka to używa właściwie tylko rzeczy od Londy, a ja dla odmiany w ogóle nie mogę ich używać, bo mi włosy źle reagują na to...

hybris4

Posty: 12

 
Do suchych i łamliwych włosów, to jakich firm odżywki polecacie? Ponoć Goldwell robi dobre maseczki, stosował ktoś?

Czarek

Posty: 14