picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Damskie perfumy

Damskie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

Zdzichu 

Posty: 1

 
Moja żona to miała przez pewien czas taką fazę żeby kupować perfumy jedne za drugimi ale na szczęście po odbyciu ze mna poważnej rozmowy na ten temat trochę przystopowała...jednak co jak co ale markowe dobre perfumy to nie są tanie rzeczy. Nie kosztują tyle co pudełko zapałek.

Krzysio

Posty: 16

 
Będę polecała internetową drogerię z testerami na http://testerownia24h.pl. Mają sprawdzone testery, nie są jakieś rozcieńczone, czy zwietrzałe. Jest z czego wybierać jeśli chodzi o same firmy, bo sama brałam tutaj kiedyś Bossa dla męża, a dla siebie to różnie – swego czasu Armani, innym razem Paco Rabanne.

Marioleczka

Posty: 7

 
Ciężkie piżmowe na wieczorne wyjście, to jest coś co lubię. Ale powiem że dość trudno jest takie perfumy dostać. Większość perfum które są w sprzedaży pachną dość lekko, nie jest to taki piżm jakiego bym oczekiwała.

Yuri20

Posty: 10

 
Teraz to już nawet dzieci perfum używają...byłam niedawno u koleżanki to jej 13 letnia córka ma już swojego Calvina Kleina i na dodatek pazurki pomalowane...masakra co za czasy się porobiły.

Marioleczka

Posty: 11

 
Jakąś szczególną ekspertką od perfum to nie jestem ale parę litrów się różnych zapachów w życiu zużyło pewnie :) Jeszcze nigdy nie kupowałam testeru ale będę chciała w najbliższym czasie bo skoro faktycznie można zaoszczędzić na markowej perfumie to mnie ten argument przekonuje. :)

Klakier

Posty: 11