picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Damskie perfumy

Damskie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

Gabat

Posty: 1

 
Mogę polecić testery, ja się w każdym razie jeszcze nigdy na takich zapachach nie zawiodłam. Cenowo jest o niebo lepiej a jakość trwałość nuta zapachowa – wszystko jest takie samo jak w normalnym perfumie oryginalnie zapakowanym w firmowe pudełeczko.

Yuri20

Posty: 6

 
Różne są perfumy można sobie dobrać już naprawdę każdą nutę zapachową, a one się od siebie potrafią nieraz różnić bardzo delikatnie – jeden różany od drugiego różanego i tak dalej.

blain_23

Posty: 17

 
Od jakiegoś czasu chodzę jak struty bo święta się zbliżają trzeba połowie rodziny prezenty kupić...a ja tego tak nie lubię...zawsze mam problem z wyborem i ostatecznie decyduję się na perfumy dla każdego z osoba ;P

Black_Riot 

Posty: 3

 
Można znaleźć perfumerii internetowych całe mnóstwo ale które są dobre, gdzie się opłaca i tak dalej...to już nie doradzę bo po prostu nigdy internetowo jeszzcze perfum nie zamawiałam. Ale wszystkie przede mną...zawsze w sieci trochę taniej to wychodzi i jest po prostu wygodniej.

Klarka

Posty: 6

 
U nas w domu to zdecydowanie żona dzieli i rządzi jeśli chodzi o perfumy. Ona się na tym zna, ona kupuje i sobie i tak samo mi. Ja polegam na jej guście i nie narzekam. Dla mnie i tak wszystkie perfumy pachną mniej więcej tak samo.

Rico

Posty: 9

 
Witam wszystkich zapachoholików ;) Ja polecam sklep z testerami na http://testerownia24h.pl. Bardzo urozmaicona oferta zapachów można znaleźć każdą nutę od lżejszych po cięższe typowo wieczorowe. Ładnie pakują produkty, dostarczają na czas, nie mam z nimi problemów.

bartek33

Posty: 5

 
Zazwyczaj się spryskuję perfumą dwa góra trzy razy i mi spokojnie to wystarcza na caly dzień. Jednak większość osób które znam to się lubi spryskać zapachem nawet kilka razy więcej niż ja...no i potem jednemu zużywa się perfuma po roku a innemu po dwóch miesiącach.

klusek56

Posty: 5

 
Można stosunkowo tanio teraz dobre perfumy kupić moim zdaniem. W każdym razie jeśli sobie przypominam jak ceny wyglądały kilka lat temu to teraz jest według mnie o wiele korzystniej. Perfumy już nie są takim ekskluzywnym towarem

marcin225

Posty: 11

 
Wiadomo że kobiety zazwyczaj częściej używają perfum niż panowie ale wiąże się to moim zdaniem z miejscem pracy. Panie najczęściej pracują w biurach, w sklepach itd. a więc jest kontakt klientem. A panowie częściej pracują fizycznie- na budowie, w fabrykach więc już niekoniecznie jest potrzeba żeby jakoś super pachnieć.

Lopez58

Posty: 10