picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

żywność funkcjonalna

żywność funkcjonalna

Mój problem z otyłością jest powiązany głównie z problemami z przemianą materii. Wcale dużo nie jem, ale co z tego, kiedy cała praca jelit i żołądka jest rozregulowana. Jakie preparaty poprawiają metabolizm? Macie coś takiego przetestowanego?

Oct714

Posty: 11

 
Mam za sobą kilka diet i niestety żadna nie przyniosła efektu na stałe. Dieta się kończyła i ja wracałam do starej wagi. Chyba się zdecyduję na jakiś suplement odchudzający w końcu.

maryna45

Posty: 5

 
Mnie się bardzo dobrze stosuje naturalne odżywki do włosów i szampony bio kupione ze sklepu na stronie www.beatwell.pl. Nie podrażaniają skóry tak jak zwykłe kosmetyki, są bardzo delikatne, zwłaszcza dla takiej skóry wrażliwej jak moja i nie mają silikonów, których potem nie można zmyć niczym. Włosy jakby zwiększyły swoją objętość, odkąd czego takiego używam.

Fanatyk

Posty: 23

 
Na odchudzanie to z tego co wiem są jakieś dobre kremy, ale jestem ciekawa ile one kosztują i czy są wydajne. Bo podejrzewam, że tanie rzeczy to to nie są niestety.

Zoolu56

Posty: 14

 
U mnie to od dawna już cellulit się rozgościł na ciele...totalnie nie mogę sobie z tą pomarańczową skórką poradzić. A stosowałam już tyle różnych preparatów. ;/

1977catophoby

Posty: 15

 
Kiedyś sądziłam, że bez ćwiczeń się nie da schudnąć, ale odkąd zaczęłam stosować różne kremy wyszczuplające i preparaty przyspieszające przemianą materii to zmieniłam zdanie;) Da się.!

mamarek

Posty: 22

 
Mnie się bardzo dobrze stosuje kremy ujędrniające, nie wiem co bym bez czegoś takiego zrobiła...chyba tylko skalpel. A tak bezinwazyjnie można trochę obniżyć wiek skóry..przynajmniej pod względem wizualnym ;-)

Cyber55

Posty: 10