picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Kremy anti anging 50 plus z naturalnym składem – ktoś coś? Muszę coś takiego znaleźć mojej mamie, chciałam jej zrobić prezent na urodzinki. Jeśli orientujecie się co do sklepów specjalizujących w takich ekologicznych, zdrowych kosmetykach to proszę o inf!

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Długo już szukam optymalnych kosmetyków dla siebie i nie mogę znaleźć. Skórę mam strasznie suchą, a już najgorzej to jest z ustami które notorycznie mi się wysuszają i pękają, wygląda to strasznie. Stosowałam milion różnych pomadek na to i nic.

GGregbard

Posty: 6

 
Akurat peelingi robię sobie w domu sama, można w dość prosty sposób taki kosmetyk wyprodukować. Ale już kremy odmładzające to zdecydowanie lepiej kupić i nawet wydać więcej pieniędzy, bo tutaj cena idzie w parze z jakością zazwyczaj.

gruszk56

Posty: 5

 
Gonimy świat jeśli chodzi o dostępność do bardziej naturalnych kosmetyków. Choć i tak to co trafia na Polski rynek to często jest gorszej klasy niż choćby w Niemczech czy we Francji. To podobnie jak ze spożywczymi rzeczami, ponoć markety na wschód zamawiają gorszego sortu jedzenie niż na zachód.

Julian

Posty: 6

 
Z kosmetyków to ostatnio mam fazę na mydełka. Akurat niedawno praktycznie pod blokiem otworzył mi się sklep z mydłami naturalnymi różnego typu, także co jakiś czas sobie dokupuję – marchewkowe rządzi!

alus

Posty: 7

 
Ostatnimi czasy to najwięcej kosmetyków zdarza mi się zamawiać od enaturalne i ich sklepu online – www.e-naturalne.pl. Mają w zasadzie wszystko, od mydełek, przez olejki po kremy ujędrniające, czy oczyszczające. Wszystko naturalne, oparte o ekologiczny zdrowy skład. Najlepiej w ogóle napisać do nich i podpytać o konkretne rzeczy, mają kompetentną obsługę.

Zoolu56

Posty: 14

 
Do zmywania makijażu muszę sobie dobry płyn znaleźć, bo powiem szczerze że te co dotychczas miałam to nie dość że mało wydajne to też sporo podkładu i tak na skórze mi na noc zostawało.

Rico

Posty: 9