picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Sklep internetowy z kosmetykami – znacie jakiś ciekawy, dobrze zaopatrzony? Głównie chodziłoby mi o naturalne, ekologiczne produkty bez tony chemii w składzie, jakiś barwników, konserwantów za wielu itp.

Posty: 3

 
Najwięcej kosmetyków na co dzień to używam typowo pielęgnacyjnych balsamów czy olejków. Akurat mam skórę która się notorycznie przesusza, a już zwłaszcza zimą to czuję jakbym miała skórę twardą jak kamień i totalnie odwodnioną.

Malinka Moja

Posty: 13

 
Mi by się przydała zmiana szamponu i tak właśnie się przyglądam tym bardziej naturalnym, coś polecicie? Ogólnie chodzi o łupież, męczy mnie od roku i nie wiem jak z tym walczyć.

Gerda

Posty: 11

 
Za dobry kosmetyk trzeba swoje zapłacić, podobnie jak za dobre jedzenie, tak to już jest. Ja bym raczej na kosmetykach nie oszczędzała bo skórę ma się tylko jedną i teraz zresztą problemy dermatologiczne są bardzo częste.

drogerka

Posty: 12

 
Szkoda że na stronach sklepów z kosmetykami ja zazwyczaj nie widzę żeby była jakaś informacja o dacie przydatności do użycia, a jednak to jest mega ważne, żeby wiedzieć czy towar jest świeży czy jakiś odleżany.

Worms

Posty: 5

 
Ja to nie mam szczęścia do lakieru do paznokci, kupowałam już naprawdę dobre, drogie a i tak szybko się ścierają, nie przywierają na ściśle do paznokcia, jakieś prześwity się robią..

jurecekk5

Posty: 8

 
Ja to z takich zabiegów kosmetyczno – pielęgnacyjnych to najbardziej lubię masaże. Czasami mąż mi zrobi, ale też chodzę do SPA do profesjonalisty i zawsze po takiej sesji jestem jak nowo narodzona, polecam każdemu ;)

Klakier

Posty: 4

 
Mam problem ostatnio żeby dostać fajny nawilżający balsam do ciała. Co kupię to owszem fajna konsystencja fajny zapach ale jakby się to w ogóle nie wchłania w skórę, wszystko na wierzchu zostaje.

namok

Posty: 11

 
Na kosmetykach staram się nie oszczędzać, już wolę sobie tańszą kurtkę czy buty kupić niż tańszy krem na dzień czy na noc. Skóra mi jest za to wdzięczna, mam porównanie z czasami jak używałam gorszej klasy preparatów.

fuszerk78

Posty: 4

 
Ostatnimi czasy to się przeprosiłam z peelingami różnego typu, kiedyś raczej omijałam takie zabiegi szerokim łukiem. Czasami sobie peeling zrobię sama czasami z gotowca skorzystam. Sporo rzeczy kupuję przez stronę e-naturalne.pl – gotowe peelingi i bazy z których mogę sobie samoróbkę zrobić.

Kitas

Posty: 7