picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

Kitas

Posty: 3

 
Uważaj, żeby faktycznie eliminować z pielęgnacji skóry parabeny, bo można sobie zaszkodzić. A skórę z wiekiem coraz trudniej przywrócić do normalnego stanu.

dzannne

Posty: 7

 
Możesz jeszcze wodzą siarczkową w kosmetykach się zainteresować, bo ma fajny skład, np. magnez, cynk i wiele innych minerałów idealnych do odbudowy zniszczonej cery.

Polerusik

Posty: 4

 
Przy stylizacji brody używam tego https://e-naturalne.pl/pl/p/100-naturalny-olejek-do-pielegnacji-brody/1089 . Ogólnie bardzo dobry sklep z naturalnymi kosmetykami, nie tylko dla kobiet. Ten olejek naprawdę fajnie pachnie. Kiedyś u barbera trafiłem, zapytałem o namiary i dostałem. Do tej pory używam w codziennej pielęgnacji. Według mnie niczego lepszego do zarostu nie znajdziesz.

Kazdyy02

Posty: 23

 
Chyba najbardziej jestem zadowolona z kosmetyków na bazie alg morskich, bo naprawdę jestem po nich odświeżona. Jak mam zaczerwieniania to praktycznie po jednym dniu znikają. Wystarczy, że się prześpię i już następnego dnia jest gładka skóra :)

warter88

Posty: 5

 
Większość ludzi myśli, że kosmetyki naturalne od razu działają, ale to mit. Trzeba wielu miesięcy, aby pojawiły się pierwsze wyniki. Z reguły połączenie kosmetyków naturalnych z zabiegami medycyny estetycznej jest najlepsze.

Becik45

Posty: 17