picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sadzonki drzewa owocowe

Sadzonki drzewa owocowe

Mam zamiar w tym roku umieścić sadzonki krzewów owocowych, myślałam o jakichś ciekawych odmianach. Polecacie coś konkretnego, jakiegoś producenta? Z góry niezwykle wam dziękuję.

merylk67

Posty: 6

 
Odnośnie cen sadzonek krzewów ozdobnych to są inne i wcale nie do końca w marketach najniższe. Ja nie korzystam z marketowych propozycji, wolę sadzonki od producentów.

Gosienka54

Posty: 12

 
Ja mam jodłę kaukaską w ogrodzie, ma już około 4 metrów. Wiem, iż potrafi urosnąć nawet do 10. Najwięcej uciechy mają dzieci z szyszek :) Super polecam, pięknie się prezentuje i nie potrzebuje żadnych zabiegów pielęgnacyjnych :)

Zycio

Posty: 12

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej wiele owoców, niemniej jednak nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

Marioleczka

Posty: 8

 
Najlepiej udać się do dobrej hurtowni sadzonek, nie byle gdzie. No i na pewno nie patrzeć na atrakcyjne ceny, albowiem nic one nie mówią, a sezon może być stracony.

Mnert67

Posty: 12

 
Jak szukacie sprawdzonych sadzonek borówki amerykańskiej to proponuję zakup od tego gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php. W tamtym roku koleżanka mi poleciła, naprawdę warto, zdrowe i silne sadzonki.

DaNceR

Posty: 3

 
Daję sobie kolejna szansę:) W tym roku znowu kupię sadzonki jagody kamczackiej i będę próbował :) Być może trafiłem na złe sadzonki, dlatego skorzystam z polecenia jakiegoś dobrego producenta.

mario72k

Posty: 13

 
Kilka lat temu też miałem taki dylemat odnośnie sadzonek borówki amerykańskiej, bo jednak nie każda odmiana z tego co słyszałem lubi się u nas przyjąć. A miałem chęć na borówkę w swoim ogrodzie. I tak rzeczywiście najlepiej kupić sadzonki prosto od gospodarstwa ogrodniczego. Jak coś to zawsze pomogą, doradzą. Bynajmniej w moim wypadku tak było.

johan111

Posty: 14