picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

jodła kaukaska, gdzie kupić ?

jodła kaukaska, gdzie kupić ?

Witam. Z góry dziękuję za pomoc w odszukaniu źródła, gdzie kupie sadzonki krzewów owocowych. Przydałaby się też pomoc w wyborze, więc tylko jakieś rzetelne miejsca. Czas nagli, więc piszcie :) Dziękuję.

Kruk

Posty: 1

 
Sadzonki krzewów w marketach to po prostu żenada. Żadna mi się się nie przyjęła w zeszłym roku. Ubolewam nad faktem, bo zwrotu pieniędzy nie ma i czas zmarnowany. Szperam i szukam dobrych źródeł sprzedaży, bo teraz nie mam zamiaru popełnić drugi raz tego samego błędu. Muszę być pewny w 100%.

Adi666

Posty: 11

 
Poszukuję sadzonek w hurcie. Jak tylko macie jakiegoś sprawdzonego producenta, to czekam. Mam w planach kupowanie krzewów owocowych i zależy mi bez wątpienia na najwyższej jakości. Proszę o informacje jak coś. Dziękuję.

ilor45

Posty: 4

 
Wiecej piszą na temat borówki amerykańskiej wysokiej. Od jakiegoś czasu te sadzonki są u nas niezmiernie modne i zatem. Sama mam ochotę na zakup. Nie wiem jednak, czy odszukałabym czas na uprawę.

aLIMER56

Posty: 10

 
Jestem tego samego zdania. Mam nadzieję, że masz jakiegoś zaufanego w okolicy. Nie polecam sadzonek krzewów ozdobnych z marketów. To pieniądze wyrzucone w błoto. Naprawdę lepiej nawet online kupić w hurtowni.

Romantykk

Posty: 11

 
Jak chcesz mieć sprawdzony adres do ogrodnika, polecam tego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_jagoda_kamczacka.php. Mają duży wybór sadzonek krzewów owocowych w tym też jagodę kamczacką. U mnie się przyjęła. Nie zmieniam producenta, bo ten jest bardzo w porządku.

Miner-ooo

Posty: 18

 
Zaczęłam poważne plany na ten sezon w ogrodzie. Bankowo muszę mieć borówkę amerykańską. Może znacie jakąś hurtownię z sadzonkami? Chyba najlepiej zakupić je z polecenia, bowiem inaczej to można trafić na kiepską jakość. Jak uważacie. Dajcie znać. Dziękuję.

beata77

Posty: 5

 
Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na borówkę czy jagodę kamczacką, oprócz jakości sadzonek istotna jest uprawa. Poczytaj najwięcej, jak tylko się da. Podpytuj na forach itd. Osobiście zniechęciłam się do owoców. Za dużo pracy i czasu. Ale jak masz czas i lubisz takie prace, to polecam. Siostra ma plantacje borówki i wiem, że to wymaga poświęcenia.

Abyss

Posty: 14

 
Polecam zwrócić się o pomoc do któregoś z gospodarstw ogrodniczych. W takich miejscach zawsze dadzą ci rzetelną odpowiedź. Proponuję na przykład świerk srebrny. Nie jest trudniejszy w uprawie, a o wiele ładniejszy :)

Polerusik

Posty: 4

 
W mojej okolicy nie ma żadnego gospodarstwa ogrodniczego. Chciałabym kupić jagodę kamczacką. Może polecacie jakąś sprawdzoną hurtownię, jaka trudni się sprzedażą online. Nie mam przekonania do tradycyjnych sklepów i dużych marketów. Siostra też je odradza.

Wojciech24

Posty: 24