picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

producent roślin, znacie ?

producent roślin, znacie ?

Zaczynam zakładać ogród i żąda jakieś szkółki, jaka ma super ofertę. Chce roślin od producenta, nie bawię się w pośredników. Czekam na propozycje.

jommen

Posty: 1

 
Trzeba zgłaszać się do takie szkółki, która rzeczywiście wie jak produkować rośliny. Wtedy można uzyskać jakość ale i niskie ceny. Na tym sporo osobom zależy.

endrjuuu

Posty: 27

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

dermin67

Posty: 12

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie kłopot, albowiem mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten zamiar osiągnąć. Polecam trawnik, albowiem jest mniej wymagający.

Gruby_56

Posty: 16

 
Jeśli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z którą współpracujemy od bardzo dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, które spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są później zadowoleni.

visca

Posty: 14

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

Kitas

Posty: 8

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, bo to najmniej problematyczne rośliny. Niezmiernie dobrze do tego nadaje się acena, jaka jest dostępna w niesłychanie przeróżnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

Sis45

Posty: 3