picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

projektanci wnętrz gdynia, oferta

projektanci wnętrz gdynia, oferta

Czy projektant wnętrz z Gdańska może działać zdalnie? Nie mam czasu do niego jeździć, a chce tylko wizualizacje.

Mariusz

Posty: 1

 
U mnie był projektant wnętrz z Gdańska. Teraz zdalnie wszystko dla mnie tworzy. Mam za daleko do niego, a dodatkowo nie mam czasu. Wolę działać zdalnie, bo i tak swój cel uda mi się w osiągnąć. Polecam taką metodę.

v_v007

Posty: 18

 
Aranżacja sypialni jest bardzo łatwa. Spokojny kolor, łózko szafka i po sprawie. Mam mała sypialnie, dlatego poradziłem sobie bardzo szybko z jej aranżująca. Z dużą pewnie też sam bym sobie jakoś dał radę.

Batiatus

Posty: 10

 
Trudno jest zmieniać jakiekolwiek wnętrza, jeżeli się na tym nie znamy. Z tego, co wiemy można zamówić projektowanie wnętrz w trójmieście u jednej projektantki, co się na tym niezmiernie dobrze zna.

suderuss3

Posty: 9

 
Pani projektant wnętrz z Gdyni ma swoją ofertę tutaj https://duszynska.com.pl. Łatwo można się przekonać czy kobiety są lepsze czy jednak mężczyźni? Talentu tej pani nie brakuje i wie, co ma robić.

johan111

Posty: 17

 
Zatrudniliśmy dekoratora wnętrz z Gdyni i powiem, że faktycznie jest zszokowany. Pani przyszła, sprawdziła, co da się zmienić i w kilka minut wiedzieliśmy, co robić. Nie było to drogie, wobec tego jak najniezwyklej takie rozwiązanie Wam mogę polecić.

Asd7

Posty: 18

 
Znajomy jest projektantem, ale żeby się tym zajmować to człowiek uczy się całe życie. Trzeba wiedzieć, jaki trendy i jakie style są obecnie na czasie. To nie dla mnie.

1eustachy4

Posty: 9

 
Miałem kłopoty ze sprzedażą mieszkania, bo było urządzone jeszcze poprzez babcie. Wziąłem projektantkę wnętrz z Gdyni i mi pomogła. Mieszkanie wyglądało super, dosłownie kilka dni czekałem aż klient przyjdzie i je weźmie. Do tego czasu chyba ze dwa lata je sprzedawałem i zerowe zainteresowanie.

Kizakkk

Posty: 12

 
Nigdy jeszcze nie korzystałem z projektantów wnętrz, ale wiem, że u znajomych pani przyszła i w kilka minut doradziła im super kolorystę ścian. Nigdy tych kolorów nie brali pod uwagę, a okazało się, że to naprawdę im pasuje do wnętrza.

rohnop37

Posty: 24