picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

siatki ochronne dla domu poszukuję

siatki ochronne dla domu poszukuję

Mam pytanie o siatki na okna. Czy je się w prosty sposób montuje i czy rzeczywiście są tak skuteczne, jak reklamują? Gdzie kupić?

tomeix

Posty: 2

 
Dokładnie też tak uważam :) My wykonaliśmy z siatek ochronnych dla domu świetne ogrodzenie, które nie tylko jest skuteczne i trwałe, ale też ładnie wygląda. Już kilka osób pytało, co to dokładnie :) Pozdrawiam.

retrun

Posty: 10

 
Super ekstra są te siatki ochronne dla domu :) Można zrobić z nich każde zabezpieczenie i mieć pewność, iż faktycznie zapewniają profesjonalną ochronę. Na balkonie sprawdzają się cudownie.

alibaba

Posty: 4

 
To chyba takie same siatki na balkony? Będę musiała na wiosnę już coś zrobić, bo gołębie nie dają spokoju. W tym roku musiałam przez cały czas wyrzucać te ich patyczki na gniazdo. Po prostu upodobały sobie mój balkon, bo sąsiadka problemu takiego nie ma :(

mariuszek

Posty: 17

 
A jak w ogóle montuje się te siatki na okna? Czy to trudne zadanie. Mąż na wyjeździe i jestem trochę ograniczona z takimi pracami domowymi :) ale muszę jak najszybciej zrobić coś, żeby mój synek był bezpieczny. Czekam.

gruszk56

Posty: 4

 
Siatki na łóżeczko masz w standardowych wymiarach: 2x2cm, 4,5x4,5cm, 5x5cm. Siatki te nie mogą mieć dużych oczek, masz rację, bo chodzi o bezpieczeństwo dzieci, żeby nie włożyły główki. Ogólnie polecam, bo sama miałam do jakiegoś czasu. Bardzo skuteczne i pomocne :)

Lamey

Posty: 22

 
To chyba takie same siatki na balkony? Będę musiała na wiosnę już coś zrobić, albowiem gołębie nie dają spokoju. W tym roku musiałam przez cały czas wyrzucać te ich patyczki na gniazdo. Po prostu upodobały sobie mój balkon, albowiem sąsiadka problemu takiego nie ma :(

1eustachy4

Posty: 11

 
Tutaj macie wyborne rozwiązania z siatek na okna https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkana-okno. To sprawdzony polski producent, któremu można zaufać. Jakoś jest niezwykle dobra także, jeśli chodzi o materiał, jak i wykonanie.

wisła1905

Posty: 8

 
Gdyby nie siatki na schody, to nie wiem, jak upilnowalibyśmy naszego synka. Jest wszędzie :) Teraz rzeczywiście można być spokojniejszym. W planach mamy ogrodzenie placu zabaw i chyba też wykorzystamy ten materiał, bo jest elastyczny, nie uszkadza się, ale też fajnie wygląda. Efekt jest całkiem okej.

lumer45

Posty: 9

 
Bez problemu możesz ich użyć. Jeśli chodzi o siatki zabezpieczające dla dzieci, to są one produktami certyfikowanymi i w pełni bezpiecznymi dla dzieciaków i dorosłych. PP oraz PE nie zagrażają naszemu zdrowiu.

latynos44

Posty: 24