picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Zielona kawa, jak ?

Zielona kawa, jak ?

Cześć. Czy ktoś z Was wie jak schudnąć bez diety? Chętnie przeczytałabym o sprawdzonych metodach, bowiem moim priorytetem jest zrzucenie kilku kilogramów. Absolutnie nie mam czasu na żadną dietę.

dagmarka

Posty: 7

 
W mojej zielona kawa na odchudzanie to prawdziwa rewolucja, jeśli chodzi o zrzucanie zbędnych kilogramów. Polecam realizować zamówienia na suplementy tu: http://mockawy.pl.

alek5555

Posty: 6

 
Mogę odnieść się do tego jak schudnąć z nóg. Postaraj znaleźć sobie ćwiczenia ukierunkowana na tą partię ciała. Trzeba ćwiczyć systematycznie, niekoniecznie z wielkimi obciążeniami. Z czasem dostrzeżesz efekty.

tuba34

Posty: 13

 
Jak schudnąć bez diety pytałem niedawno jednego z kolegów, który wydawałoby mi się, że zna się na temacie. W rzeczywistości polecił mi tylko plan treningowy na siłowni. Tu znalazłem więcej ciekawych informacji.

Miluśkooo2

Posty: 7

 
Mój priorytet stanowiło do niedawna to jak schudnąć z nóg. To był mój kompleks, z którym chciałam sobie poradzić. Nie ukrywam, że osiągnięcie tego celu byłoby bardzo trudne gdyby nie suplementacja, która znacząco pomogła mi w połączeniu z ciężkimi treningami w domowym zaciszu :) Polecam treningi i suplementy!

asdamk24

Posty: 8

 
Dziwią mnie niektóre krytyczne głosy odnoszące się do tego jak szybko schudnąć 5 kg. Przecież to naprawdę realne, jednak konieczna jest choćby odrobina samozaparcia oraz nieco potu wylanego na treningach :)

Kruk

Posty: 11

 
Regularnie czytałam z koleżanką jak szybko schudnąć 5 kg. Stosowałyśmy się nawet do niektórych porad, ale towarzyszyło nam notorycznie uczucie głodu. W rezultacie ktoś zasugerował nam stosowanie suplementów i to był strzał w dziesiątkę. Jestem pod wrażeniem, jak suplement zmienił nasze życie. Polecamy.

namok

Posty: 11

 
Wiele razy radziłam już znajomym jak schudnąć bez diety. Nie ukrywam, iż nie mam w tym temacie wielkiej wiedzy, a kierowałam się wyłącznie własnym doświadczeniem. Udało mi się zastosować jeden suplement, dorzucić troszkę aktywności, a dzięki temu straciłam w krótkim okresie 11 kilogramów.

Sewerynus

Posty: 7

 
Moja mama niedawno pytała mnie jak szybko schudnąć 5 kg, bo chciała świetnie wyglądać podczas mojego wesela. Widzę, że tutaj znajdę dla niej odpowiednie suplementy :)

krzysioo0

Posty: 5

 
Bardzo doceniam to, co robi dla mojego organizmu zielona kawa. Wbrew pozorom nie musicie martwić się o to, że kawa podniesie Wam ciśnienie, ponieważ ona nie zawiera kofeiny! To pozytyw :)

nevya22

Posty: 11