picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Do twarzy

Do twarzy

Czytałam ostatnio o medycynie ajurwedyjskiej i zastanawiam się, czy naturalne suplementy z Indii są produkowane zgodnie z jej zasadami.

Czy macie z tym obszarem pozytywne doświadczenia?

Loner56

Posty: 10

 
Wiele suplementów indyjskich opiera się na właściwościach farmakologii ajurwedyjskiej, prawdopodobnie najlepiej opisanej dziedzinie wiedzy medycznej na świecie.

W_Wąski

Posty: 19

 
Ja bym na Twoim miejscu odwiedziła http://www.indyjskie-recepty.com.

Masz do dyspozycji 30 dni gwarancji. Kupiłem już tam dwa suplementy diety. Jeden na bóle głowy, drugi na lżejszy sen. W dodatku mieszankę ziół poprawiających trawienie. Wszystko działa, jak należy. U mnie efekty pozytywne pojawiły się po trzech dniach od pierwszego zażycia, co uważam za wynik niesamowity.

pl07

Posty: 12

 
Teraz techniki leczenia przechodzą ze wschodu na zachód, a ajurwedyjskie podejście to właśnie największa klasa. W Indiach receptury suplementów pochodzą z ponad 5000 lat tradycji, więc nie dziwi długowieczność tego narodu. Mam znajomych, którzy sprowadzają legalne suplementy prosto z Indii.

Podaję do nich namiary http://www.indyjskie-recepty.com.

NowePRO

Posty: 16

 
Zgodnie z filozofią ajurwedy warto, żebyś przed podjęciem leczenia dopasował swój typ energetyczny. Możesz być Kapha, Pitta lub Vata. O wiele lepiej wtedy dobierzesz suplementy i techniki profilaktyczne.

1krzysztof1

Posty: 16

 
Jeżeli kupisz zioła ajurwedyjskie to one zlikwidują źródło choroby, a nie tylko same objawy, jak te wynalazki z apteki. Sama filozofia ajurwedyjska podchodzi do człowieka holistycznie.

Suplement z Indii to jeszcze nowość, ale jeżeli są wykonywane na bazie receptur ajurwedyjskich to bym brał w ciemno. Według moich analiz teraz http://www.indyjskie-recepty.com sprzedają legalny asortyment tej klasy.

anex

Posty: 19

 
Mnie od depresji uwolniły indyjskie recepty suplementów (http://www.indyjskie-recepty.com). Polecam każdemu, bo do mnie też kiedyś wyciągnięto rękę.

dobryrd

Posty: 17

 
Zastanów się dobrze, z jakiego formatu suplementacji skorzystasz. Na rynku jest sporo tabletek, syropów, produktów sypkich. Ja bym ufał najbardziej ziołom.

bmw316

Posty: 23