picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Preparat na erekcję

Preparat na erekcję

Witam.

Od kilku tygodni zastanawiam się nad tym czy aminokwasy w proszku będą dobrym zakupem? Prosiłbym o opinie wyłącznie osoby, które stosowały ten suplement. Dzięki za odpowiedzi.

minertus

Posty: 13

 
Podjąłem decyzję, że podzielę się swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o stosowanie aminokwasów w proszku. Dla mnie pozostawały one do niedawna zagadką, natomiast postanowiłem je przetestować.

W dużym stopniu rozkręciły one moje hormony, a ja zauważyłem korzystny wpływ na moje starania na siłowni. Zakupcież, jeśli macie możliwość!

Art3q

Posty: 15

 
Hejka. W sumie nie wiem dlaczego tak niesłychanie interesujesz się tym, jaka winna być koszulka na siłownie. To nie ma większego znaczenia, bo w tym miejscu skupiasz się na prawidłowym wykonywaniu wszystkich ćwiczeń. Mogę Ci polecić dobre koszulki, jakie spełnią Twoje oczekiwania: http://najlepszesuple.pl/-activlab-aminokwasy/524--activlab-bcaa-glutamina-xtra-800gram-.html.

Kamil87rak1

Posty: 17

 
Podjąłem decyzję, że podzielę się swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o stosowanie aminokwasów w proszku. Dla mnie pozostawały one do niedawna zagadką, ale postanowiłem je przetestować.

W dużym stopniu rozkręciły one moje hormony, a ja zauważyłem pozytywny wpływ na moje poczynania na siłowni. Kupcie, jeśli macie możliwość!

Amix

Posty: 19

 
Wyśmienitym pomysłem jest zastosowanie suplementów, lecz dopiero wtedy, gdy sam nie będziesz dostrzegał progresu podczas ćwiczeń. Na początku będziesz mógł prędko dokładać ciężary na siłowni, a później stanie to w miejscu. Wówczas zastosuj suplementy, polecam :)

Aweeee

Posty: 19

 
Trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Powiększanie masy mięśniowej w każdym wypadku powinno być połączone z odpowiednią dietą. Spróbuj choćby jeść 4-5 posiłków dziennie, regularnie rzecz jasna.

Zwróć uwagę, aby to były zdrowe produkty: ryż, kurczak, kasze, owsianki. Polecam Ci obliczyć sobie, jakie jest Twoje zapotrzebowanie na kalorię i ułożyć pod to dietę.

Krzysztard

Posty: 12

 
To ciekawy temat, więc postanowiłem się do niego odnieść. Sam stosuję zieloną kawę, więc nie wahaj się przed zakupem, jeśli Twoim celem jest choćby strata kilku kilogramów. W sumie zielona kawa dodatkowo wpływa na usuwanie toksyn z organizmu.

Żyjąc aktywnie z pomocą zielonej kawy jest zdecydowanie łatwiej schudnąć :)

karamba1995

Posty: 17