picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Mam problem! Potrzebuje zdrową żywnosć?

Mam problem! Potrzebuje zdrową żywnosć?

Hej. Dużo czytałem ostatnio o pozytywnym wpływie zdrowego jedzenia na organizm oraz powoli wprowadzam rzeczy bez konserwantów do diety. Póki co jestem na etapie szukania godziwych sklepów EKO. Polecicie jakieś adresy?

Annaaa12

Posty: 26

 
Ostatnio przeczytałem fajny artykuł na temat cukru w żywności oraz w ogóle. Okazuje się, że cukier to jeden z najsilniejszych narkotyków XXI wieku! Bez kitu, byłem w szoku, niemniej jednak jakby się dłużej zastanowić to faktycznie słodycze uzależniają jak sto pięćdziesiąt. Zatem właśnie zacząłem się interesować sklepami eko, jakie sprzedają spożywkę pozbawioną cukrów. Fajną ofertę odnalazłem na stronce http://ekochatka.pl/herbaty-yogi-tea/c,52263,1, niezwykle gigantyczny dobór różnorakiego typu produktów spożywczych oraz istotne ceny. Wysyłka szybka, kontakt na plus – myślę, że dobra opcja.

HiT92

Posty: 23

 
Mogę polecić sklep, który mamy w Krakowie przy ulicy Legendy. Można tam łatwo trafić, jedynie trzeba pamiętać, iż wejście od ulicy Na Błonie:) Jak ktoś nie chce być osobiście, wolno zamówić online na ich stronce ekochatka.pl. Jest tam sporo rzeczy dla diabetyków, ale nie jedynie. Oprócz żywności, polecam też ich artykuły kosmetyczne i higieniczne. Jedynie sprawdzeni producenci, przystępne ceny. Pozdroofki!

karamba1995

Posty: 17

 
Ja niezwykle lubię kupować szczególnie takie rzeczy jak bakalie, suszone owoce w sklepach ekologicznych. Mają faktycznie dużo witamin, można sobie przegryźć między posiłkami :) A w normalnych sklepach to takie smakołyki są mega smarowane chemią wszelaką. Ostatnio oglądałem w TV, iż w szczególności rodzynki faszerują jakimiś metalami trudnymi, czy czymś takim. Również polecam idealne sklepy eko, których w necie jest od groma. Powiem w istocie – każdy sklep z dopiskiem eko, na pewno będzie doskonalszy niż normalny hiper market na mieście.

mario72k

Posty: 13

 
Hallo! Witajcie:) Od kilku lat kupuję już praktycznie w 90 procentach w eko sklepach i nie wyobrażam sobie lepszej diety. Na nic nie choruję, czuję wiele energii, samopoczucie mi się polepszyło, nawet jak ciśnienie wariuje to ja mam luz. Jest kilka fajnych sklepów eko w Kraku, niemniej jednak ja kupuję na ulicy Legendy w sklepie ekochatka.pl. Mają tam niezmiernie rozbudowany asortyment, zaś wszystko pochodzi od sprawdzonych producentów. Jest żywność bez cukru, jest też jedzenie bez glutenu, także dla każdego coś miłego.

Gregor55

Posty: 20

 
Warto zdrowo jeść, to się rzeczywiście opłaca. Mimo że, ekologiczna żywność jest droższa niż ta zwykła, natomiast prędzej czy później takie jedzenie po prostu zaprocentuje. Rzadziej się choruje, mniej się wydaje na lekarzy i tabletki – tu są gigantyczne oszczędności. Dlatego ja popieram eko jedzenie, chętnie namawiam innych do takich artykułów jak mąka bez glutenu, albo słodycze bez cukrów. U swoich dzieci już zaszczepiłam nawyk zdrowego jedzenia i wcale nie narzekają z tego powodu, bowiem eko to nie tylko zdrowo, natomiast też smacznie.

KamiKAzeDBC

Posty: 18