picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Spalanie tłuszczu, gdzie znajdę ?

Spalanie tłuszczu, gdzie znajdę ?

Szukam sklepu internetowego z odżywkami dla sportowców. Właśnie zacząłem chodzić na siłownię, ale widzę, że bez suplementów będzie ciężko. Mogłem w sumie mądrzej zacząć. Piszcie, jak wy zaczynaliście.

erykdd

Posty: 7

 
Najpierw nie wierzyłem, lecz faktycznie dzięki odżywkom na masę i treningom dzisiaj mogę powiedzieć, że mi się powiodło. Teraz już ich nie biorę, raczej izolaty białkowe. Masówkę polecam wszystkim chudym, jakim ja byłem kiedyś. Ludzie to da się osiągnąć.

Gosienka54

Posty: 11

 
Mnie najbardziej zależy na odchudzaniu. Chyba się zdecyduję na coś, co tu na forum proponujecie. Już nie mam za bardzo nadziei, że kiedyś mi się powiedzie. Schudnę, poćwiczę i później znowu brakuje mi weny, zapału itd. Znowu tyję i nic mi się nie chce. Wy chyba tak nie macie.

shalafi

Posty: 12

 
Tu można znaleźć bardzo dużo dobrych preparatów na odchudzanie. Można poczytać o nich dokładny opis http://najlepszesuple.pl/odchudzanie/686-activlab-carnitine-3-128-kapsulek.html. Jak zaczynałam treningi trafiłam na nich i właściwie kupuję tam do dzisiaj. Mają atrakcyjne ceny.

zooazool

Posty: 16

 
Przeglądałem asortyment tego sklepu i tak rzeczywiście mają tanie odżywki. Widziałem też kilka ciekawych pozycji w promocjach. Bardzo rzetelny sklep.

666marian

Posty: 25

 
Każdy ma chwile słabości. I nie każdemu za pierwszym razem udaje się regularnie trenować itd. Ale bardzo dobrze jest od razu wspomagać organizm suplementami i odżywkami. Jak nie czujesz, że cię to męczy i widzisz efekty to wszystko się dobrze kręci. Powodzonka.

Julian

Posty: 11

 
Nie brałem nigdy odżywek dla sportowców. Raczej witaminki i te sprawy, lecz nie chodzę na siłownię, tylko jeżdżę na rowerze. W sumie to może coś z tych suplementów mogłoby mi się przydać.

21gregorek

Posty: 13

 
Różnie mówią. Zdania są podzielone, ale rzeczywiście treningi siłowe wymagają odżywek na masę. Skuteczne są również te wszystkie środki, które wspomagają odchudzanie. Trzeba oczywiście ćwiczyć, bo nie ma czarodziejskiego środka. Ale niektórzy najpierw właśnie zaczynają od nich i w nich pokładają jedyną nadzieję, nie w sobie.

transerwis

Posty: 9

 
Osobiście po przetestowaniu na sobie polecam Activlab Carnitine 3. Mnie pomogło sporo uprzednio, niż się spodziewałem. Po urodzeniu dziecka długo nie mogłam dojść do formy. W końcu udało mi się podjąć mądrą decyzję i nakłonić samą siebie do pracy na siłowni, sporo też biegam. Ta kreatyna niezwykle mi pomaga.

david011

Posty: 12

 
Bez pożądanych suplementów nie ma mowy o zdrowym i skutecznym spalaniu tłuszczu. Musisz kupić sobie jakiś spalacz w sklepie. Inaczej też trudno ci będzie na siłowni.

Krzysio

Posty: 11