picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Dobry serwis komputerowy, znacie kogoś ?

Dobry serwis komputerowy, znacie kogoś ?

Polecacie może kogoś odnośnie skupu laptopów, nie chcę wielkiego zarobku, niemniej jednak zależy mi na tym, żeby było do rzeczy, bo laptop owszem jest uszkodzony, jest jednak z wyższej półki, więc szkoda, dzięki.

jurecekk5

Posty: 9

 
Dali mi długą gwarancję, dlatego sam uważam ich za dobry serwis komputerowy. Poza tym to bardzo mili goście, którzy spokojnie wszystko mi wyjaśnili jak trzeba, żebym był pewien co robią z moim sprzętem. Co będzie nowe, co naprawione itd. Polecam, bo to bardzo rzetelna firma.

marcin225

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o dobry skup laptopów, to wycenią ci sprzęt nawet prze telefon. Jest to oczywiście wycena wstępna i warto przy tej okazji spytać, o ile może się ona zmienić, żeby oczywiście później nie było żadnych niedomówień ;) W moim wypadku wszystko prawie zgadzało się z początkowymi ustaleniami.

intimiss

Posty: 18

 
Taki tani serwis laptopów może skutkować kiepską jakością usług. Oczywiście wcale nie do końca jestem uprzedzony, lecz jak widzę takie oferty to omijam je szerokim łukiem. Wolę zapłacić, jakbym miał jakiś kłopot niż szukać taniochy od niewiadomo kogo tam. No chyba, że serwis może poszczycić się dobrą opinią i długoletnim doświadczeniem :)

Oct714

Posty: 14

 
Niekoniecznie trzeba od razu sprzedawać. Też miałem problem i wolałem poszukać dobrego skupu laptopów niż motać się z naprawą itd. Znalazłem jednak mega dobrych fachowców, którzy odradzili mi skup, sprzęt zrobili i działa jak należy.

dubuś23

Posty: 8

 
Sprzedałem laptopa u nich http://komputerytopserwis.pl. Ogólnie jestem zadowolony z ich skupu laptopów, bowiem zaproponowali mi korzystną, najwyższą cenę spośród trzech innych serwisów. Ogólnie żal było mi sprzedawać mojego weterana, ale tak było najrozsądniej, już raz oddawałem go do serwisu.

alibabuś45

Posty: 13

 
Niepotrzebnie trzeba od razu sprzedawać. Też miałem problem i wolałem poszukać dobrego skupu laptopów niż motać się z naprawą itd. Znalazłem jednakże mega dobrych specjalistów, którzy odradzili mi skup, sprzęt zrobili i działa jak należy.

pieknalala

Posty: 11

 
Dobrze wiem, co znaczy popsuty sprzęt :( Szukanie na prędko dobrego serwisu komputerowego z reguły nie popłaca, bowiem człowiek jest zdesperowany, a czas goni :) Może troszkę przesadzam, ale rzeczywiście w moim wypadku tak było i mocno się przejechałem na nierzetelnej usłudze. Więc w zanadrzu zawsze lepiej kogoś tam spoko znać.

dzejs

Posty: 12