picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Laptopy poleasingowe, czy faktycznie warto ?

Laptopy poleasingowe, czy faktycznie warto ?

Hejka. Jakie macie zdanie na temat poleasingowych komputerów. Wiele osób uważa to za interes życia, drudzy natomiast twierdzą, że to strata pieniędzy.

alek5555

Posty: 7

 
Osobom, jakie szukają dobrej jakości komputerów poleasingowych w warszawie, proponuję odwiedzić http://www.delllow.com.

Dysponują oni naprawdę ciekawymi ofertami, w których każdy użytkownik komputera powinien znaleźć coś odpowiedniego dla swoich wymagań.

Nikiiii

Posty: 19

 
Kiedy pierwszy raz kupowałem sobie laptopy poleasingowe do swojego zakładu, to miałem lekkie obawy. Na szczęście pojechał ze mną znajomy informatyk, który je sprawdził i pokazał mi które mam brać.

marysss

Posty: 19

 
Kto Ci naopowiadał takich bzdur, że laptop niszczy się szybciej od komputera stacjonarnego? Wszystko jest zależne od jego użytkownika. Co prawda laptopy poleasingowe mają bardzo często powycierane klawisze klawiatury, ale jest to przecież normalne, skoro były przez kilka lat wykorzystywane w biurze.

namok

Posty: 19

 
Szczerze to trudno odnaleźć dzisiaj na rynku nowego laptopa, który sprostałby wymaganiom programów graficznych. Zatem też nic dziwnego, że graficy kupują sobie laptopy poleasingowe. Po pierwsze są one tanie, a po drugie bez problemu mogą na nich wykonywać swoją pracę, nie martwiąc się o sprzęt.

Zbyszek

Posty: 25

 
Każdy spec od komputerów powie ci, że jeżeli chcesz kupić używane, a co najistotniejsze w idealnym stanie pecety, to musisz udać się do stolicy Polski. Według niego komputery poleasingowe w warszawie charakteryzują się dobrymi parametrami i podzespołami.

ttaxi81

Posty: 26

 
Nie uważam, aby komputery poleasingowe były w czymś gorsze od fabrycznych sprzętów. Różnią się jedynie od siebie wyglądem zewnętrznym, a nie parametrami.

E-GOista

Posty: 10