picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Co sądzicie o najnowszym Minix X8-h

Co sądzicie o najnowszym Minix X8-h

Witam. Słyszałem o tym, iż urządzenia Minix pozwolą mi oglądać polską telewizję. Jakie aplikacje obsługuje urządzenie? Czy jest na tym forum ktoś, kto przetestował te rozwiązanie w praktyce?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

98_wertus

Posty: 20

 

dariuszek1878

Posty: 14

 
Cześć.
Moje indywidualne oczekiwania spełnił jeden z artykułów, który zalicza się do grona urządzeń Minix. Wydawało mi się, iż jest poza moim zasięgiem cenowym, lecz miałem to szczęście, iż trafiłem na atrakcyjną promocję podczas sprzedaży na aukcji certyfikowanego dystrybutora: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28618352.

Jeśli chcecie oglądać płynnie filmy w jakości Full HD 4K to nie ma co się zastanawiać.

Riko64

Posty: 17

 
Witam serdecznie.

Zawsze marzyłem o tym, aby strumieniować muzykę po całym domu, ale nie wiedziałem jak się do tego zabrać od strony technicznej. Później trafiłem na ofertę zakupu urządzenia Minix X7, które kupiłem w firmie AC Plus. Nie jestem w stanie ukryć swojego zadowolenia, ponieważ sprzęt spełnił moje wszystkie oczekiwania wręcz w nadmiarze.

Chorowity12

Posty: 20

 
Dzień dobry. Sam przestałem korzystać z komputera, gdy zostałem posiadaczem miniaturowego odbiornik Minix. Podłączyłem go do telewizora i mam od tego momentu temat z głowy, ponieważ bez problemu mam dostęp do portalu YouTube czy aplikacji Weeb.tv.

Zlomex

Posty: 22

 
Cześć.

Powiem Wam szczerze, że od roku wykorzystuję urządzenie Minix, które pomaga mi oglądać polską telewizję, pomimo tego, iż mieszkam na stałe za granicą. Do tego celu korzystam z Weeb.tv, które bardzo dobrze współpracuje z samym urządzeniem. Chcąc oglądać seriale z jakichś serwisów posiadających aplikacje mobilne po prostu je odpalam jak w telefonie.

alklu7

Posty: 10

 
Hej.
Miałem do czynienia z Minix X8-h i nie mogę powiedzieć na temat tego sprzętu złego słowa. Musicie tylko uważać na oferowane przez osoby prywatne podróbki, które trafiają do naszego kraju zza granicy i są bezwartościowe. Dla pewności polecam kupić u certyfikowanego dystrybutora w Warszawie.

Zygzaczek3

Posty: 14

 
Witajcie.

Bardzo często używałem komputera do przeglądania zawartości portalu YouTube, ale teraz wykorzystuję do tego samego celu urządzenie minix X8-H. Nie spodziewałem się tak bogatej funkcjonalności, która mnie zaskoczyła w pełni na plus.

Fimnerty6

Posty: 15

 
Hejka. Jeśli chodzi o Minix X8-h to sam dokonałem zakupu w Warszawie u certyfikowanego dystrybutora sprzętu. Wcześniej naczytałem się w sieci o możliwości nabycia taniej podróbki urządzenia, które nie mają zagwarantowanej jakiejkolwiek pomocy technicznej.

zakk87

Posty: 21

 
Hej. W sklepie firmy AC Plus polecono mi urządzenia Minix X7 lub minix X5mini, jakie mogą zapewnić mi najwyższą jakość dźwięku, który będzie strumieniowany. Co istotne – ma pochodzić ze Spotify. Zwróciłem się do dystrybutora tych urządzeń, ponieważ mój znajomy z nich korzysta i powiedzieć, iż jest tylko zaspokojony to niezmiernie niewiele.

Dają one niezmiernie szerokie spektrum możliwości, których sobie nie wyobrażałem.

Januszek

Posty: 20