picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Serwis laptopów Apple, jaka firma

Serwis laptopów Apple, jaka firma

Zależy mi na szybkiej i w miarę taniej naprawie mojego komputera, chciałbym również odzyskać dane z mojego starego laptopa, będę bardzo wdzięczny jeśli polecicie mi profesjonalny serwis, w którym naprawią mi moje urządzenia.

Dziękuję!

Illilakip

Posty: 15

 
Cześć, bardzo zależy mi na naprawie mojego laptopa, możecie powiedzieć mi gdzie mam go oddać aby został naprawiony ale też aby usługa nie była bardzo droga?

Zależy mi na waszychporodach, czekam z niecierpliwością i serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

ttaxi81

Posty: 26

 
Miałem niedawno zepsutego laptopa i skorzystałem z serwisu komputerowego w warszawie http://www.megaserwis.com.pl/naprawa-tabletow i jestem bardzo z niego zadowolony, gdyż moje urządzenie działa w stu procentach jak należy.

Dziękuje bardzo osobom, które doprowadziły mojego laptopa do ładu!

mamarek

Posty: 23

 
Należałoby jest zainwestować w naprawę laptopa, albowiem jest ona dużo tańsza niż kupno nowego urządzenia. Mój laptop został naprawiony za niezmiernie przystępną cenę w serwisie Warszawskim i jestem z tego powodu niezmiernie usatysfakcjonowany. Dzięki temu zaoszczędziłem niezmiernie dużo pieniędzy i nie straciłem cennych danych, które znajdowały się na dysku.

Pozdrawiam.

Śmieszek

Posty: 29

 
Witam, bardzo zależy mi na naprawie mojego starego laptopa a szczególnie na odzyskaniu z niego danych, które są dla mnie bardzo ważne. Jeśli możecie polecić mi serwis z warszawy, który waszym zdaniem jest najlepszy to będę wam ogromnie za to wdzięczny, czekam z niecierpliwością na wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam i dziękuję.

Cebulkaa

Posty: 16

 
Dzień dobry,

Możecie powiedzieć mi le kosztuje usługa odzyskiwania danych z laptopa w warszawskim serwisie komputerowym? Zależy mi na odzyskaniu moich danych, lecz również zależy mi na przystępnej cenie za ową usługę.

Czekam na informacje, z góry dzięki.

Qumejt56

Posty: 14