picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

podzespoły komputerowe online

podzespoły komputerowe online

Zdarzyło się może komuś kupować komputer przez internet? gdzie mogą mieć taki sprzęt w dobrej cenie?

piehoot

Posty: 7

 
Siemka. Dobre wrażenie robi sklep internetowy ze strony www.itpromo.pl. Zamawiałem od nich kilka tygodni temu kartę pamięci to mieli bardzo duży wybór. Dostawa błyskawiczna, super kontakt z klientem, można było się skontaktować online przez ich stronkę i wypytać odnośnie sprzętu.

Lalka

Posty: 18

 
Ja mam przy okazji wątku pytanko o komputery y w takiej niedużej cenie, do 1500 złotych *bez monitora, bo go już posiadam*, to jakie modele są optymalne? Ktoś się zna?

Basienka45

Posty: 19

 
Zastanawiam się czy by sobie nie kupić komputer i oprogramowanie „używane”...Co myślicie o takiej opcji? Oszczędność jest spora, trzeba tylko trafić na zadbany sprzęt. Trochę ryzyka jest.

intimiss

Posty: 18

 
Powiem szczerze, że sam się rozglądam za takim sklepem. Mam parę rzeczy do kupienia. Na pewno karta graficzna i dźwiękowa są do wymiany, bo już niestety te parametry mi nie wystarczają co mam teraz...

Kkamroszczak

Posty: 26

 
Ja to dysk twardy będę kupował od kumpla, bo tak się składa, że akurat ma na zbyciu coś porządniejszego. Pofarciło mi się w życiu, bo za nówkę ze sklepu musiałbym wydać znacznie więcej.

kapishon

Posty: 18

 
Takie zakupy to ja zazwyczaj robię w sieciówkach z elektroniką. Tam to zawsze sobie podejdę do sprzedawcy, obgadam temat. Mam szczęście, bo zazwyczaj trafiam na dość kumatych kolesi na tych stanowiskach.

Cebulkaa

Posty: 16

 
Ja to ostatnio wszystko przez internet zamawiam.. ;)) Wygodna opcja i oszczędność na czasie, ale też finansowo.

latynos44

Posty: 26

 
No hej. Mam w planie zakup procesora nowego i się też rozglądam za takim sklepem. Już parę przejrzałem, ale ceny raczej nie powalają, więc szukam i pytam dalej... ;>

piet

Posty: 20

 
Za niedługo sam będę szukał takiego sklepu. Muszę kupić nową kartę pamięci i nie za bardzo wiem gdzie mają jakieś dobre promocje. Szukałem na allegro, ale tam to się już parę razy naciąłem na sprzedawców..;/

Penio

Posty: 19