picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

zabezpiecz swoje dobra materialne

zabezpiecz swoje dobra materialne

Sprawdzony, nieskomplikowany w obsłudze program komputerowy do skatalogowania dóbr materialnych, jaki polecicie? Pozdrawiam!

namok

Posty: 13

 
Hmm, ja od niedawna używam takiego wynalazku jak SejfSoft (www.sejfsoft.pl). Mnie się podoba, nie jest to jakaś skomplikowana aplikacja, swobodnie można tutaj zapisywać swój majątek, wraz ze znakami szczególnymi konkretnych egzemplarzy. Dobra rzecz, przynajmniej człowiek wie co ma ;PP

Malinka Moja

Posty: 16

 
No na pewno warto zapobiegać niż leczyć, także takie spisanie dobytku to dobra prewencja w razie wu ;-) Tylko najpierw trzeba mieć jakiś wartościowy dobytek, który ktokolwiek chciałby podwędzić ;PP

Nargil

Posty: 18

 
Może sprawdź sobie taki system jak SEJFSOFT ze strony www.sejfsoft.pl. Tania licencja na użytkowanie programu, możliwość dodawania szczegółowych opisów rzeczy i zdjęć. Generalnie – łatwe, miłe i przyjemne oprogramowanie.

Jermeri

Posty: 18

 
Witam! Mnie namówił sąsiad, żebym zaczął sobie archiwizować i spisywać przedmioty. Na początku nie za bardzo widziałem w tym sens, ale jak mi się włamali do domu i wynieśli kilka zabytkowych monet i parę obrazów to już widziałem w tym sens :) Mam na ten moment program z serwisu www.sejfsoft.pl. Prosty, ale też daje wiele możliwości. Tani, porównując do konkurencyjnych.

WTFurdoin

Posty: 20

 
Widziałam ostatnio w jakimś filmie jak właśnie taki spis majątku pomógł policji szybko znaleźć złodzieja i odnaleźć dużą część skradzionych rzeczy, więc chyba warto takie archiwum mieć. Pozdrawiam.

Illilakip

Posty: 15

 
Ja to mam jakąś wersję testową na ten moment na kompie jednego programu, ale średnio mi się z niego korzysta, chętnie bym sobie sprawdził jakiś inny.

Nazswi45

Posty: 11

 
Mnie to żona męczy, żebym zaczął spisywać co dokładnie mamy itd. Może się coś takiego faktycznie czasami przydać. Ale nie wiem, jeszcze się zastanawiam nad tym. Pozdrawiam.

Kódłaty

Posty: 20