picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Ludzie nie umiem dokonać wyboru. Pomóżcie

Ludzie nie umiem dokonać wyboru. Pomóżcie

Hej.

Poszukuję godnego polecenia filtra prywatyzującego, który zastosuję w moim laptopie z ekranem LED.

Co jest warte uwagi?

jumju

Posty: 12

 
Dzień dobry,

Prowadzę małą firmę, w wielu przypadkach spotykam się z klientami „na mieście” i pokazuję im swoje przykładowe realizacje, a zarówno warunki finansowe. Trochę głupio przedstawiać ofertę handlową na pokaźne sumy, gdy przyciągam zainteresowanie osób w lokalach. Ostatnio zastosowałem w swoich dwóch komputerach filtry prywatyzujące 3M i pozbyłem się tego problemu.

Fejron

Posty: 17

 
Hej. Moim odwiecznym problemem było zachowanie prywatności podczas wyjazdów, gdy współpasażerowie interesowali się, co robię na komputerze. Niezmiernie mnie to irytowało, ale trafiłam na produkt tj. filtry prywatyzujące i mój kłopot zniknął.

Wygodniśś

Posty: 24

 
Witam.

Zastanawiając się nad zakupem filtrów prywatyzujących przejrzałem dziesiątki opinii i muszę przyznać, że nie znalazłem negatywnej. Postanowiłem skorzystać z okazji i kupić filtr w atrakcyjnej cenie.

Teraz też jestem zadowolony.

Dresik

Posty: 21

 
Dzień dobry,

Prowadzę małą firmę, często spotykam się z klientami „na mieście” i pokazuję im swoje przykładowe realizacje, a także warunki finansowe. Trochę głupio przedstawiać ofertę handlową na pokaźne sumy, gdy przyciągam zainteresowanie ludzi w lokalach. Ostatnio zastosowałem w swoich dwóch komputerach filtry prywatyzujące 3M i pozbyłem się tego problemu.

mikesmith0103

Posty: 26

 
Witam, nazywam się Rafał. Niegdyś zdawało mi się, że nigdy nie będą mi potrzebne filtry prywatyzujące, ale myliłem się. Częste podróże samolotem i pociągiem wymusiły konieczność zrealizowania takiego zakupu.

Nikiiii

Posty: 19