picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Serwis komputerowy poszukiwany w Szczecinie ?

Serwis komputerowy poszukiwany w Szczecinie ?

Czy waszym zdaniem warto korzystać z najtańszych serwisów laptopów w Szczecinie czy naprawa jest raczej kompletnie nieopłacalna i lepiej kupić nowy sprzęt?

Gucio

Posty: 5

 
Moim zdaniem kupowanie nowego komputera w przypadku awarii dotychczasowego odrobinę mija się z celem. Jest to oczywiście większa gwarancja tego, że sprzęt podziała dłużej ale jest to również konieczność wydania większych pieniędzy. Naprawa często jest bardzo tania i nikomu nie powinna przysporzyć większych kłopotów.

codePerformance

Posty: 9

 
Zdecydowanie odradzam Ci zakup nowego sprzętu ponieważ naprawa komputera w Szczecinie jest naprawdę tania i zaoszczędzisz dzięki niej sporo pieniędzy.

johncena67

Posty: 15

 
Moim zdaniem zakup nowego komputera w przypadku awarii dotychczasowego odrobinę mija się z celem. Jest to nie ulega wątpliwości większa gwarancja tego, że sprzęt podziała dłużej lecz jest to również konieczność wydania większych pieniędzy. Naprawa w wielu przypadkach jest bardzo tania i nikomu nie powinna przysporzyć większych kłopotów.

Poison76

Posty: 22

 
Osobiście w przypadku awarii zawsze oddaje sprzęt do naprawy albowiem moim zdaniem zakup nowego urządzenia nie ma kompletnie żadnego sensu jeżeli naprawdę nie potrzebujesz większej wydajności. Jest to jedynie wyrzucanie pieniędzy.

Poznaniaczek3

Posty: 20

 
Na Twoim miejscu mocno zastanowiłbym się nad skorzystaniem z usług prywatnego informatyka ze Szczecina ponieważ osoba tego typu bardzo częstokroć świadczy usługi na wysokim poziomie i jest w stanie wykonać naprawę znacznie szybciej niż gigantyczne sieci ponieważ ma znacznie mniej klientów i zależy mu na satysfakcji klienta niezwyklej niż dużym korporacjom.

Laleczka

Posty: 13

 
Jeżeli rzeczywiście zależy Ci na szybkiej naprawie Twojego komputera to jak najniezwyklej polecam Ci ten serwis: http://www.itludek.pl ze względu na bardzo gigantyczną wiedzę pracowników oraz profesjonalne podejście do klienta.

brzoza78

Posty: 10

 
Osobiście korzystałem z wielu serwisów komputerów w Szczecinie i na Twoim miejscu skierowałbym się w stronę mniejszych serwisów ponieważ w wielu przypadkach posiadają one dużo atrakcyjniejsze ceny niż gigantyczne sieci naprawiające komputery. Dodatkowo mniejsze serwisy to jakość usług stojąca na praktycznie tym samym poziomie.

Pszemeg

Posty: 19

 
Zdecydowanie odradzam Ci nabycie nowego sprzętu ponieważ naprawa komputera w Szczecinie jest faktycznie tania i zaoszczędzisz dzięki niej sporo pieniędzy.

Czasowy

Posty: 15

 
Trudno jest ocenić ile zajmie naprawa Twojego komputera ponieważ tak naprawdę to od rodzaju awarii zależy to ile potrwa naprawa oraz od tego jak duży ruch jest w serwisie.

Renatka2

Posty: 16