picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Serwis laptopów Toshiba, dobra firma ?

Serwis laptopów Toshiba, dobra firma ?

Witam. Mam pytanko o jakiś serwis laptopów Samsung. Dobrze byłoby gdyby działali z kurierem, żeby nie było kłopotów z wysyłką itd. Zależy mi na świetnym serwisie z dobrymi opiniami. Jak znacie, czekam :)

lalunia333

Posty: 15

 
Ten serwis laptopów Dell nie jest wirtualny. Ma siedzibę. Ale z reguły przesyłasz laptopa kurierem. Znam firmę od lat, bo tylko im ufam. Są skuteczni, obeznani w starych i nowych modelach laptopów. Zawsze umieją poradzić. Na Twoim miejscu, nie szukałabym dalej.

johncena67

Posty: 15

 
Prawdę mówi :) Niby głupia naprawa gniazd, a można konkretnie spieprzyć robotę. Oddałem lapka i wrócił w jeszcze gorszym stanie. Czytałem opinie o tym serwisie laptopów Sony Vaio i chyba skuszę się na ich pomoc ;)

mitr

Posty: 22

 
Znam firmę i również ją polecam. To sprawdzony serwis laptopów Toshiba i sprzętu innych producentów. Faktycznie dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Znajomi korzystają, raczej nikt nie miał im nigdy nic do zarzucenia.

Eden66

Posty: 21

 
Nie martw się na zapas. To sprawdzony i naprawdę skuteczny serwis laptopów Dell. Znają się na tej marce od podszewki. Mój miał iść już pod przysłowiowy młotek, a w końcu okazało się, że jeszcze hula i to już cały rok od naprawy. Nie ma się co zastanawiać na zapas. Działaj i bądź dobrej myśli.

leeoon

Posty: 13

 
U mnie jest chyba płyta główna do wymiany, więc potrzebuję takiego profesjonalnego serwisu laptopów Dell. Nie miałem pojęcia, że jest taki problem ze znalezieniem wiarygodnego usługodawcy. Jak się nie uda, zostaje mi skup ;)

Lupusx

Posty: 21

 
Pewnie i tak cena nie jest niższa, więc wybrałem profesjonalny serwis laptopów Dell. Ogólnie wolę zapłacić więcej i mieć pewność, że goście coś w końcu zaradzą, a nie będę zmuszony szukać kolejnego usługodawcy.

Różyczka

Posty: 22

 
Koniecznie, jako serwis laptopów HP nie mam im nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie, są zawodowcami, którzy potrafią wskórać każdemu problemowi. To chyba najlepszy serwis z jakiego miałem okazję korzystać.

Uleczek4

Posty: 8

 
To faktycznie skuteczny serwis laptopów Asus, niemniej jednak nie tylko tą markę serwisują http://komputerytopserwis.pl. Mój laptop otrzymał drugie życie w tym miejscu, polecam, bo to specjaliści.

Annaaa12

Posty: 28

 
Popieram przedmówców, bowiem sam oddałem w zeszłym roku sprzęt do tego serwisu laptopów Toshiba i okazało się, że to mega specjaliści. Poza tym że usunęli usterkę, podpowiedzieli wiele odnośnie systemu.

Seba123

Posty: 10