picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Chcę kupić filtry prywatyzujące. Jakie kupić?

Chcę kupić filtry prywatyzujące. Jakie kupić?

Dzień dobry.

Ostatnio doskwiera mi brak prywatności podczas pracy biurowej, a związku z tym biorę pod uwagę nabycie filtrów prywatyzujących 3M. Który producent sprosta moim oczekiwaniom, a zarówno jaki kąt widzenia po nałożeniu filtra osiągnę?

Warszawiak

Posty: 12

 
Cześć. Wiele osób niewielką wagę przywiązuje do bezpieczeństwa własnych danych, choć jest to kluczowa kwestia. Podczas pracy w publicznych miejscach postanowiłem w związku z ochroną prywatnych danych filtry prywatyzujące, dzięki którym nikt z boku nie podejrzy, co robię na komputerze. Wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem, gdy coraz częściej słyszymy o takich kradzieżach.

DiD3K

Posty: 17

 
Cześć. Sporo osób niewielką wagę przywiązuje do bezpieczeństwa własnych danych, choć jest to kluczowa kwestia. Podczas pracy w publicznych miejscach postanowiłem w związku z ochroną prywatnych danych filtry prywatyzujące, dzięki jakim nikt z boku nie podejrzy, co robię na komputerze. Wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem, gdy coraz częściej słyszymy o takich kradzieżach.

Wojciech24

Posty: 14

 
Dzień dobry,

Krótki czas temu przeczytałam ciekawy artykuł na temat ryzyka kradzieży informacji. Sama zdałam sobie sprawę, że mogłabym paść ofiarą takiego działania, bowiem czasami loguję się nawet do serwisu bankowego lub korzystam z dokumentów firmy w miejscach publicznych.

Dopiero niedawno zainwestowałam w filtry prywatyzujące 3M.

shalafi

Posty: 13

 
Cześć.

Kilkanaście dni temu stanąłem przed koniecznością kupna kilku filtrów prywatyzujących, w jakie postanowiłem wyposażyć komputery przenośne moich pracowników. Często uczestniczą oni w spotkaniach i narzekają, iż ktoś obcy zagląda do ich komputera „ukradkiem”. Cała transakcję zrealizowałem odwiedzając http://www.toptechnology.pl i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Madzia

Posty: 22

 
Witam. Dość krótko męczyłem się z brakiem prywatności, jaki towarzyszył mojej pracy w niewielkiej firmie, w jakiej dała powierzchnia biurowa była jednym dużym pomieszczeniem. Prędko poprosiłem szefa o filtr prywatyzujący, dzięki któremu pracuję wydajniej i w większym komforcie.

Renatka2

Posty: 16

 
Witam. Dość krótko męczyłem się z brakiem prywatności, jaki towarzyszył mojej pracy w niewielkiej firmie, w której dała powierzchnia biurowa była jednym ogromnym pomieszczeniem. Prędko poprosiłem szefa o filtr prywatyzujący, dzięki któremu pracuję wydajniej i w większym komforcie.

magic17

Posty: 11

 
Witam.

W sumie zawsze miałem problem z prywatnością, gdy podczas wizyty w restauracji ktoś zaglądał do mojego służbowego komputera. Znajomy zaproponował mi filtry prywatyzujące 3M, jakie okazały się skutecznym rozwiązaniem mojego problemu.

Śmiało polecam!

Lipa08

Posty: 21

 
Witam serdecznie.

Podroż samolotem jest dla mnie uciążliwa, bowiem prawie wykluczone jest komfortowe korzystanie z laptopa, gdyż… moim działaniom przypatrują się współpasażerowie. Szybko udało mi się odszukać rozwiązanie, którym okazały się filtry prywatyzujące.

morssssik

Posty: 15

 
Dzień dobry.

Moja żona nieustannie narzekała, że nie może pracować nad dokumentami naszej firmy, gdy leci samolotem. Obiecałem jej znaleźć rozwiązanie tego problemu, a okazały się nim filtry prywatyzujące. Cechuje je niski koszt i łatwe ograniczenie kątów widzenia ekranu.

Bączeak

Posty: 16