picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sofy

Sofy

Jak dobieraliście meble po remoncie? Mieliście jakieś gotowe kolekcje do wglądu, czy po prostu braliście, co podeszło po prostu w sklepach?

nighthaze

Posty: 1

 
Według mnie powinieneś sprawdzić, jak ci się faktycznie siedzi na sofie, narożniku, bo bez tego będziesz miał wątpliwości, aż do zakupu, a wiadomo, że meble ze względu na ciężar strasznie ciężki zwrócić.

epaepa33

Posty: 10

 
Bierz sobie meble w uniwersalnych kolorach, szare, brązowe, ewentualnie niebieskie, bo jak coś zmienisz w mieszkaniu to i tak będzie ci dalej mebel do wszystkiego pasował.

dagmarka

Posty: 8

 
Mam bardzo fajny narożnik od Vero. Z żoną sobie siedzimy i można się bardziej rozłożyć do pozycji półleżącej. Konkretnie szukaj na vero.pl. Niecałe 4 tysie za taki gadżet. Sofa, ale jakby trzy fotele do dyspozycji. Możesz się położyć, jak chcesz, poczytać. Weekendami to bywa tak, że nawet nie schodzimy ;P

Kasia1212

Posty: 6

 
Niektórzy kurierzy wnoszą meble, ale trzeba o to dopytać i dopłacić dodatkowo. Trzeba to uwzględnić przy zamawianiu ogólnie, bo później może być lipa. To nie jest wcale wbudowana usługa niestety.

Kitas

Posty: 12

 
Sofa to na pewno centralny punkt salonu, więc nie warto przesadzać ze stawianiem wielu dodatków wokół. Lepiej jedna, bardzo droga, luksusowa wręcz sofa w stylu minimalistycznym niż wiele mebli dookoła. Lepiej się wtedy funkcjonuje.

m3sh

Posty: 18

 
Zobacz, czy masz do czynienia z faktycznie głębokim pojemnikiem na pościel i jak się rozsuwa w ogóle sofa, czy nie masz z tym problemów. System powinien być stabilny, żeby sam się przypadkiem nie uruchamiał.

Joe

Posty: 8

 
Meble staraj się pielęgnować, szczególnie tapicerowane ekologicznymi środkami czystości, delikatnymi ściereczkami to zachowasz idealny wygląd na znacznie dłużej.

Zbyszek

Posty: 10

 
Sugeruję włoskie materiały przy wyborze mebli. Bardzo miłe w dotyku. Z Włoch masz sprawdzone marki tkanin i faktycznie jest duży relaks i zero problemów pielęgnacyjnych.

dzannne

Posty: 17

 
Oceniasz jakość materiałów, opcje regulacyjne, sposób serwisowania mebla. Do tego, czy masz możliwość dobrania opcjonalnych dodatków.

Miluśkooo2

Posty: 15