picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

siatki na piłkochwyty, która firma ?

siatki na piłkochwyty, która firma ?

A może tutaj ktoś poleci jakąś dobrą firmę, która oferuje siatki zabezpieczające? Jest, jak widzę kilku czołowych producentów. Bez doświadczenia w branży trudno wybrać konkretną ofertę. Jeżeli macie zdanie na ten temat, piszcie.

MaszWielkosc

Posty: 3

 
To jednak polecacie skorzystać z montażu siatek na piłkochwyty? W zasadzie na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać. Również planujemy renowację boiska i obiektu i chyba to będzie najlepsze rozwiązanie. Koszt wyższy, ale też gwarancja, że piłkochwyty będą zamontowane w prawidłowy sposób. Też przyglądamy się waszym poleceniom :)

dominikk5

Posty: 9

 
Bankowo tylko i wyłącznie jakiś producent siatek. Zamierzaliśmy samodzielnie wykonać ogrodzenie sportowe, ale to za dużo zachodu. Cenowo takie usługi nie są aż tak drogie.

pawel253

Posty: 4

 
Dużo dobrego słyszałem o firmie Bagan. To polski producent, a więc jak dla mnie wystarczający argument, żeby się zdecydować na jego ofertę.

kllarka

Posty: 3

 
Czy te siatki zabezpieczające są rzeczywiście tak odporne na uszkodzenia mechaniczne? Zależy mi na wykonaniu ogrodzenia boiska szkolnego właśnie z tego rodzaju tworzywa, więc jeżeli można, to proszę o uwagi.

wisła1905

Posty: 6

 
To producent siatki oferuje też usługi montażu. Napiszcie który i żeby był faktycznie godny polecenia. Mamy w planach nowe wyposażenie obiektu sportowego, więc koniecznie musi to być w 100% pewna oferta.

Miśka

Posty: 14

 
Najlepsze są siatki polipropylenowe. Są odporne na warunki atmosferyczne. Wyśmienicie nadają się na ogrodzenia. Taką właśnie mam siatkę na działkę. Sam montowałem i nie miałem trudności. Rzeczywiście najlepiej wybrać ofertę łatwo od producenta, gdyż o wszystko można zapytać znawcę. Producenci ogłaszają się też internetowo.

bmw316

Posty: 23

 
https://www.google.pl/maps/place/BAGAN+-+Producent+siatek.+Siatki+ochronne+sportowe+zabezpieczaj%C4%85ce.+Pi%C5%82kochwyty./@51.2321445,17.377358,12z/data=!4m8!1m2!2m1!1sBAGAN+-+Producent+siatek.+Siatki+ochronne+sportowe+zabezpieczaj%C4%85ce.+Pi%C5%82kochwyty!3m4!1s0x470fe2b10e94ae9d:0x76c53c2766f8394e!8m2!3d51.246753!4d17.472582 tu mają perfekcyjne siatki zabezpieczające. Oferta tego producenta jest w dobrej cenie, a polecam, albowiem sami korzystaliśmy z niej i nie mamy zastrzeżeń. To profesjonalny producent.

fidelio

Posty: 19

 
U nas podobnie. Szukamy producenta siatek, który zapewnia nie tylko wysokiej jakości siatki, natomiast też montaż. Może tutaj odszukamy jakąś rzetelną ofertę :) Z góry dziękujemy.

DiD3K

Posty: 7

 
Jeśli to faktycznie dobry producent siatek na piłkochwyty, to skorzystamy. Wiadomo, iż to inwestycja na lata, więc bankowo musi być najwyższa jakość.

sawas

Posty: 4