picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Co myślicie o tabletkach na powiększenie penisa? Widzę teraz dużo takich preparatów w necie i zaczęło mnie to ciekawić, bo chyba nie ma faceta na świecie który by pogardził paroma ekstra centymetrami...:P

TomekK

Posty: 2

 
Tych kapsułek na potencję sprzedają teraz trochę i w telewizji często widzę reklamy ale sam nigdy się nad czymś takim nie zastanawiałem. Czasami to nawet bym potrzebował coś co by stępiło to moje libido trochę.

Klara323

Posty: 5

 
Dobrze się ze mną dzieje odkąd biorę dr Penigreat i to szczególnie żona czuje zmiany na lepsze ;) Mówi że jeszcze tak przyjemnie nie było jej nigdy i ja też w końcu mam mniej stresu, bo wcześniej to się zdarzały sytuacje że był problem z erekcją itp.

Klarka45

Posty: 11

 
Nie wiem co tutaj podpowiedzieć bo też nie mam żadnych doświadczeń z takimi preparatami. Ale jest taki pomysł żeby coś sobie kupić lekko wspomagającego, żeby czas trwania stosunku był dłuższy, bo teraz to wyjątkowo krótko wszystko trwa i wybucham.

Gerda

Posty: 10

 
Z tymi suplementami na potencję to jest taki problem że one są zazwyczaj dość drogie a żeby jakieś efekty zauważyć to trzeba trochę suplementację prowadzić, a co dopiero żeby urosło parę cm to już w ogóle to są miesiące stosowania potrzebne.

mikesmith0103

Posty: 24

 
Poprawia się u mnie odkąd dr penigreat stosuję. To są tabletki, jedna dziennie wystarczy, z jednej strony wydłużył się czas stosunku, z drugiej ja sam na co dzień po prostu lepiej się czuję, nie jestem taki senny i wiecznie zmęczony jak wczesniej.

Hihi_WWW

Posty: 3

 
Niby mały ale wariat się mówi :) Ale może to tylko taki tekst żeby się usprawiedliwić i źle nie wypaść...też tak może być ;)

Knopek

Posty: 14

 
Chętnie bym poczytał o ludziach gdzie faktycznie sobie powiększyli oprzyrządowanie tabletkami samymi ;P Ale czy to jest możliwe? Nie do końca wierzę, prędzej jakieś ćwiczenia myślę że by pomogły.

labuh

Posty: 10

 
Zadowolony jestem z pastylek dr Penigreat, trafiłem na nie przypadkowo bo reklama mi wyskoczyła jak szukałem info o libido itp. Do kupienia są na drpenigreat.pl. Naturalny skład, jedna paczka jest na miesiąc stosowania i już w ciągu miesiąca można dużo zmian zobaczyć. U mnie się sama ochota dużo większa pojawiła i też fizycznie lepiej się w łóżku czuję – wytrysk jest większy, orgazm duuuużo przyjemniejszy.

Radziu

Posty: 5

 
Może kiedyś będe takiego suplementu potrzebował ale ja sobie chwalę swoje - wymiary. Może nie są one na miarę rekordu świata, ale na moje i żony potrzeby chyba wystarczają te centymetry co mam. :)

Ymooo2

Posty: 15