picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sprzęt sportowy - sklep online

Sprzęt sportowy - sklep online

Gdzie kupię w dobrej cenie worek Bushido? Zależałoby mi żeby można było taki worek dociążyć do 50 kg nawet. Ktoś, coś? Zamawiał ktoś może ostatnio coś takiego online? Ile daliście?

Yuri20

Posty: 2

 
Dużo ćwiczę ze sztangą i też miałem swoje problemy zanim trafiłem na dobrą wygodą porządną sztangę, jedna to mi się w ogóle złamała co było jakąś tragedią bo takie rzeczy się przecież nie dzieją normalnie..

marcinmg

Posty: 20

 
Nowoczesne siłownie dużo się różnią od tych sprzed dziesięciu czy więcej lat, dużo lepszy poziom, wyposażenie i tak dalej. Choć ja i tak uważam że lepiej mieć własny kąt do trenowania w domu, dużo wygodniej, przyjemniej, czas się oszczędza że o kasie nie wspomnę.

Marko

Posty: 8

 
Moją największą zdobyczą ostatnio jeśli chodzi o siłownię którą sobie w piwnicy robię jest ławeczka ze stojakami i sztangą. Udało się w miarę tanio kupić od znajomego, który się pozbywał bo wyjeżdża za granicę na stałe.

codePerformance

Posty: 14

 
Garaż jest dobrym miejscem żeby sobie siłownię zrobić, auto na zewnątrz i nagle zostaje sporo metrów do tego, żeby podziałać z gryfem i talerzami.

namok

Posty: 5

 
W mojej siłowni mam bardzo praktyczny drążek wielofunkcyjny K- Sport i sobie go chwalę. Już sam montaż zajął parę chwil, nie było dużo z tym zabawy i od tamtej pory całość trzyma się na twardo. Na drążku można zrobić wszystko, jest też hak do zawieszenia worka i chyba sobie w najbliższym czasie sprawię takowy Bushido z ich stronki k-sport.com.pl.

Laleczka

Posty: 5

 
Dużo grzbietu robię ostatnio i nawet mam dobrze wyprofilowaną ławeczkę do takich ćwiczeń, teraz szukam jakiegoś fajnego drążka, żeby trochę się po podciągać bo tutaj mam duże braki, jakoś nigdy nie byłem w tym mocny.

RuFiK

Posty: 7

 
Ja to muszę sobie jakoś podłogę zrobić w piwnicy że jak rzucam ciężary to żeby dobrze amortyzowało bo jednak sporo potrafię nałożyć na gryf i czasami potrzebuję zrzucić ciężar gdzieś z metra z wysokosci pasa na ziemię.

Rimano

Posty: 20

 
Jak ktoś szuka porządniejszych drążków za niedużą kasę do K Sport jest okej jeszcze się na tej marce nie przewiozłem. W sklepie online na k-sport.com.pl poza drążkami czy poręczami też oryginalne wzmocnione niemieckie worki Bushido sprzedają, mam taki jeden i jest nie do zniszczenia...no chyba żeby Rocky Balboa miał na nim trenować to może wtedy coś by się zatarło ;P

Nikuś32

Posty: 6