picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Ludzie, co myślicie o preparatach na libido, potencję, erekcję i innych takich wynalazkach. Korzysta ktoś z takiego dopingu? ;-) Co wam się szczególnie sprawdza a co odradzacie?

Klarka34

Posty: 2

 
Można albo brać tabletki albo z jakiś smarowideł korzystać, sam nie wiem co bym wolał ale chyba jednak te żelowe są lepsze, ponoć szybciej działają, nie czeka się tyle co po tabletce.

frustert

Posty: 13

 
Teraz są dużo bezpieczniejsze te preparat na potencję niż kiedyś je robili, i też wybór jest większy więc można sobie kupić coś w lepszej jakości zamiast jakieś tanie dziadostwo.

TomekK

Posty: 11

 
Dobrym rozwiązaniem w mojej sytuacji okazał się żel dr Penigreat ( drpenigreat.pl). Szybko działa, porządnie wydłuża cały stosunek, nie muszę się martwić, że ledwo się wszystko na dobre zacznie to już się skończy...a to było dla mnie bardzo frustrujące i mi ochotę na sex zabierało.

wiesław11

Posty: 11

 
Najlepiej to jeśli już coś brać to raczej lekkiego, suplementującego a nie jakiś lek z apteki, skład trzeba przejrzeć sprawdzić co tam wtłoczyli i raczej krzywdy sobie człowiek nie zrobi.

retrun

Posty: 10

 
Pierwszy raz w życiu niedawno mi się zdarzyło że nie byłem w stanie się kochać ze swoją kobietą...w połowie całej akcji nagle wszystko mi odpadło i było w ogole opcji żeby wrócić do gry..też tak ktoś miał??

labuh

Posty: 10

 
Dobre nawilżenie jest ważne, warto o takich preparatach pomyśleć jeśli jeszcze ktoś nie stosuje, zwłaszcza dla kobiety taki dobry poślizg daje dużo więcej przyjemności.

gregcie@

Posty: 9

 
Czuję efekt od żelu Penigreat – drpenigreat.pl. Pierwsza rzecz jaką stosuję na takie męskie sprawy i powiem że żałuję że tak późno się na to zdecydowałem. Żona zachwycona bo w końcu nie musi organizmu udawać..już teraz wiem jak to powinno wyglądać, krzyczy tak że sąsiadów z klapek wyrywa..wcześniej totalnie nie było takiego entuzjazmu u niej.

demonn

Posty: 2

 
Na stronie drpenigreat.pl są dobre preparaty na erekcję i potencję ogólnie. Ja postawiłem na żel akurat i mi służy. Sam mam lepszy orgazm a przez to że wszystko trwa dłużej to też żona w końcu ma szansę na to, żeby w pełni się z tego seksu cieszyć.

Alex149

Posty: 16