picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Problemy z potencja

Problemy z potencja

Pytanie mam odnośnie suplementu dr. Penigreat, kojarzycie? Generalnie jest to środek który ma poprawiać libido i też powiększyć to i owo – myślę, że wiecie o czym dokładnie mówię. Jesteście w stanie coś więcej na temat tych tabletek napisać, nie szkodzą, pomagają? Cokolwiek?

namok

Posty: 1

 
Mój mąż używa od jakiegoś czasu suplement który się nazywa – o ile nie przekręcam nazwy, bo to o angielsku -dr. Penigreat i powiem, że oboje czujemy różnicę na duży plus.

FighterFX

Posty: 25

 
Nic tutaj nie polecę bo osobistych doświadczeń z takimi preparatami to nie mam, a też nie wiem czy ktokolwiek ze znajomych korzystał bo na takie tematy to się raczej nie rozmawia – cześć, co słychać, brałeś coś ostatnio na potencję? No nie...tak się nie rozmawia :-)

ZaNK3R

Posty: 5

 
Pojawia się reklam różnych reklam w telewizji to trzeba przyznać, czasami się z dziewczyną z nich śmiejemy, ale nie będzie mi do śmiechu jeśli za jakiś czas sam będę potrzebował jakiegoś wspomagacza. Przypadki chodzą po ludziach.

Dobruśw90

Posty: 3

 
U mnie to jest w kratkę, że się tak zwierzę. Są takie sytuacje że faktycznie szybko kończę i jest po zabawie, ale są też takie noce że mogę praktycznie z godzinę ostro działać i wcale mi się nie zbiera do finiszowania.

Himu87

Posty: 4

 
Na pewno nie dałbym sobie niczego operować byle te parę cm zyskać, aż tak zdeterminowany nie jestem, chociaż pewnie są jakieś zabiegi które mogą powiększyć instrument.

namok

Posty: 2

 
No powiem że dużo się zaczęło dziać pozytywnego odkąd biorę tabletki na libido dr. Penigreat. Mogę dłużej, mogę więcej i to na pewno nie tylko mnie cieszy ale też moją partnerkę, która w końcu jest naprawdę usatysfakcjonowana po seksie.

pogoń44

Posty: 12

 
Ja dużo różnych preparatów testowałem przez ostatni rok i najlepiej oceniam tabletki dr. Penigreat. Tutaj w końcu widzę efekt powiększenia, nie będę czarował że nagle mogę grać w filmach dla dorosłych, ale jednak rozmiar się poprawił wyraźnie.

Anno Domini

Posty: 3

 
Według mnie bardzo fajnym, bo naturalnym i po prostu zdrowym rozwiązaniem są kapsułki dr. Penigreat. W sumie znalazłem je przez przypadek, gdzieś w necie pojawiła się reklama, a że akurat miałem swoje problemy to kupiłem. Jest sporo lepiej, pierwsze efekty już po kilku dniach widziałem, w końcu miałem faktycznie ochotę na seks nawet po 12 godzinach w robocie, gdzie zazwyczaj żona nie miała ze mnie wielkiego pożytku.

W_Wąski

Posty: 19

 
Z moich doświadczeń z różnymi suplementami na potencję to najlepiej oceniam kapsułki dr. Penigreat. Łatwo je dostać, nie trzeba jakiś recept i tego typu rzeczy, są sprzedawane tak jak zwykły suplement. W składzie masz naturalne rzeczy bez chemii która mogłaby człowieka choćby płodności pozbawić, a wiem że niektóre tabsy mają takie działanie..

Poznaniaczek3

Posty: 19