picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Darmwe ładowanie komórek

Darmwe ładowanie komórek

Witajcie. Chcemy zainwestować dla naszej gminy w instalacje typu zielona ładowarka. Chodzi o miejsca z zasilaniem słonecznym do których można się podłączyć ze swoim tel lub tabletem i napełnić baterię. Zamawiał ktoś coś takiego? Jak wygląda wydajność takich akumulatorów?

andrew66

Posty: 3

 
Ogólnie teraz wszystko co eko i energooszczędne jest w modzie, bo w takich czasach żyjemy. Kiedyś skończą się zasoby na ziemi i wtedy trzeba będzie sobie radzić właśnie choćby dzięki energii ze słońca.

inhuman

Posty: 7

 
Szkoda że niewiele miast w tego typu energooszczędne i ekologiczne rzeczy inwestuje. U nas nie widzę czegoś takiego na mieście, za to są rowery miejskie....zawsze coś. Wiem, że moja firma za to będzie kupować taką mobilną zieloną ładowarkę, w związku z organizacją eventów, koncertów itd. Zamawialiśmy ze strony smartta.pl. Dobry kontakt, konkretni ludzie, jak na razie wszystko układa się poprawnie.

CzarnyBlant

Posty: 15

 
Sprytne ławki to ławki, dzięki którym doładujesz telefon, skorzystasz z Internetu, posłuchasz muzyki czy informacji z miasta, sprawdzisz pogodę. A energię zasilają ze słońca. Sprytna ławka= ławka + INTERNET + ładowanie + przewodnik turystyczny + głośnik. Mega dużo funkcji. Zwykła ławka zamienia się w zieloną ławkę, bo korzysta ze słońca i daje darmowy prąd. Słyszałam o takich ławkach i wydaje mi się, że prekursorem jest smartta.

Kasia1212

Posty: 5

 
W telewizji widziałam materiał o tego typu zasilaniu słonecznym i ponoć kolejne gminy w to inwestują, zwłaszcza te turystyczne. Jest to jakaś opcja na promocję, można się pokazać jako gmina ekologiczna, innowacyjna itp. To ma wpływ potem na ewentualne inwestycje w okolicy.

krak

Posty: 16

 
Ja to jestem zdania że w przyszłości ładowarki w miastach to będą stały masowo. A nie tak jak teraz że tylko pojedyncze gminy w coś takiego inwestują. My się zastanawiamy nad kupieniem hybrydowego modelu, co widzieliśmy na smartta.pl, tam też jest opis. Z jednej strony energia słoneczna, a z drugiej normalna, konwencjonalna. Jest to jakieś zabezpieczenie. Z resztą ogólnie dywersyfikacja źródeł zawsze się przydaje.

Himer56

Posty: 14

 
Mi teraz w telefonie bateria prawie w ogóle nie trzyma. Jak mam właczone aplikacje, to dwa razy dziennie ładuję. Te stare telefony to trzymały i tydzień…Także ogromny problem jest bo jak wychodzę na cały dzień z domu, czy jeżdżę rowerem, to po kilku godzinach mam już rozładowaną baterię.

Mnicho56

Posty: 16

 
Teraz się opłaca inwestować w odnawialne źródła energii i dziwi mnie że tak mało miast ma u siebie tego typu ekologiczne ładowarki, czy sprytne ławki. W perspektywie kilku lat to się moim skromnym zdaniem dość mocno zacznie zmieniać.

ttaxi81

Posty: 26

 
Dużo dobrych opinii słyszałem o zielonych ładowarkach od ludzi którzy coś takiego u siebie w miastach mają. U nas niestety tego nie widziałem. Ale trochę sobie poczytałem o całej instalacji na stronie producenta -smartta.pl i powiem szczerze, że kusi. Mamy trochę terenu przed firmą, można by o tym pomyśleć, na pewno fajnie by podkreśliło wizerunek marki jako nowoczesnej, ekologicznej, stawiającej na nowe technologie. Widzę, że są różne wersje, łącznie z mobilną! Czy można to przewozić?

bmw316

Posty: 23