picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

siatka do kontenera, znacie ?

siatka do kontenera, znacie ?

Witam. Mam pytanie o siatkę do kontenera. Muszę coś takiego kupić, żeby zabezpieczyć transport, niemniej jednak nie wiem, jaki sklep wybrać. Jeżeli orientujecie się w temacie, to z góry niezwykle wam dziękuję za każde info.

hejhej00

Posty: 4

 
Tak takie zabezpieczenia stosuje duże firmy transportowe. Gdyby to było kiepskiej jakości rozwiązanie, to na bank by poszukali czegoś innego. Chciałabym kupić taką siatkę do kontenera, żeby zabezpieczyć towar na przyczepce. W myśl przepisów to chyba wymóg?

zooazool

Posty: 15

 
Też uważam, że nasz polski rynek pod kątem siatek na kontenery jest godny szczególnej uwagi. Producenci dbają o dobre gatunki tworzyw sztucznych, dlatego gwarantują wysoką skuteczność produktów.

666marian

Posty: 25

 
Co do trwałości siatki na kontener nie narzekam. Użytkujemy ich niekiedy nawet do przyczepek, jak jest mniej do przewiezienia. Są elastyczne, dlatego się nie niszczą. Nawet jak zmokną, nie tracą na jakości.

Babeczka

Posty: 7

 
Profesjonalna jakość siatek na kontenery to sprawa priorytetowa. Takie można kupić tutaj https://siatki24.eu/siatka-kontenery/386-siatka-zabezpieczajaca-do-ochrony-siatka-na-kontenery-10-x-10-4.html. Polecam, są odporne na wszelkie zewnętrzne czynniki.

vincek

Posty: 21

 
Pewnie zamówimy je, bo widać, że są dobrej jakości. Jeśli piszą tak, jak jest naprawdę, to właśnie takich siatek na kontenery szukamy. A co do ceny, to oferty w różnych sklepach różnią się bardzo? Porównywał ktoś ceny?

89ostry89

Posty: 15

 
Ja również polecam bezwęzłowy polipropylen. Mamy dość wielkie doświadczenie na co dzień z tym materiałem, jeżeli chodzi o siatkę na kontener. Bardzo dobrze się sprawdza, zatem polecam.

milenka

Posty: 5

 
A gdzie cenowo będzie w miarę tanio. Budżet nie pozwala mi na wiele, a taka siatka do kontenera byłaby chyba najlepsza, jeśli chodzi o transport gruzu? Z góry dzięki za pomoc.

Bączeak

Posty: 12

 
Najlepsze parametry są gwarantem wyższej skuteczności siatki do kontenera. Też się zastanawialiśmy, jaki rozmiar oczka wybrać itp. Pomoc udzieliła nam obsługa klienta w sklepie. Można się dowiedzieć dokładnie, co oferują. Znają się. Tyle, iż trzeba wybrać dobrego producenta. Na naszym rynku raczej każdy jest polecany.

Radziu

Posty: 12