picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Wysyp jest teraz preparatów wspomagających erekcję, na potencję i tego gatunku – macie coś wypróbowanego, co działa ale przy okazji jakiś skutków ubocznych nie robi?

Marioleczka

Posty: 1

 
Mnie to interesuje jak dużo tak średnio trwa seks takiej standardowej polskiej pary. Ktoś ma takie wyliczenia gdzieś? Można takie statystyki gdzieś w necie znaleźć?

Qumejt56

Posty: 12

 
Można z pozycjami pokombinować jak jest jakiś problem z wielkością penisa, często to już dużo daje, a jak są problemy z erekcją to już niestety ale zmiana pozycji raczej nic nie pomoże.

Kiziak

Posty: 17

 
Rozmiar jest ważny ale nie najważniejszy według mnie, dużo ważniejsza jest odpowiednia więź z partnerką, kobiety lubią żeby do nich mówić ale też ich słuchać, generalnie robić rzeczy za którymi faceci z natury nie przepadają;P

Mechanik

Posty: 19

 
Moja żona to by chciała bardzo długo się bawić w łóżku i ona też może długo, ja to raczej maksymalnie 10 minut i mam dosyć, poza tym już dawno mam orgazm za sobą.

MaszWielkosc

Posty: 21

 
Pytanie czy suplement rzeczywiście będzie skuteczny czy może jedyny efekt jaki da to zwykłe placebo? Ja mam trochę wątpliwości tutaj.

audi80

Posty: 3

 
Mój kolega coś tam mi opowiadał ostatnio o jakimś preparacie który bierze żeby być ogierem w łóżku ale jakoś mało mnie to interesowało a w sumie może powinno...jeszcze go dopytam co i jak.

Czasowy

Posty: 13

 
Jakbym miał coś doradzać to żel który teraz używam, chodzi mi o Dr.Penigreat. Poprawia erekcję, czuję dużo więcej mocy i energii w łóżku odkąd to nakładam, pewność siebie też przez to poszła w górę a kobiety lubią zdecydowanych mężczyzn.

Kerty67

Posty: 19