picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sklep online z tkaninami
Sklep online z dzianinami

Sklep online z tkaninami
Sklep online z dzianinami

Kochane, wiecie gdzie w internecie sprzedają fajnej jakości tkaniny podszewkowe? Szukam i szukam i nic ciekawego wyłowić nie jestem w stanie a u mnie w mieście sklepu z tekstyliami to nie uświadczę.

Marioleczka

Posty: 2

 
Mało jest dobrze zaopatrzonych hurtowni, ja w każdym razie jestem trochę rozczarowany ofertami ostatnio, nie dość że drogo to jeszcze same tkaniny są raczej wątpliwej klasy.

Januszek

Posty: 9

 
Jak się mieszka w dużym mieście to jeszcze dostęp do sklepów z tkaninami jest okej ale jak się mieszka na prowincji to można pomarzyć o dobrej klasie materiałach.

1977catophoby

Posty: 15

 
Tak się zastanawiam w sumie nad tym żeby córce sukienkę uszyć całkowicie od podstaw, dawno nie pracowałam przy maszynie, ale może jeszcze coś tam potrafię. Jaki materiał polecacie?

visca

Posty: 11

 
No ja to już od dłuższego czasu szukam krawcowej u której mogłabym co jakiś czas zamówienia składać, bo te ubrania co są w sklepach to wszystkie są robione na jedno kopyto trudno jest się jakoś stylem wyróżnić w dzisiejszych czasach.

Kitas

Posty: 7

 
Jest problem z dostępnością tkanin w dobrej jakości, większość jest z Chin i też nie mówię że wszystko co chińskie musi być kiepskie ale jednak często tak jest.

Justynka45

Posty: 20

 
Moja mama to miała smykałkę do projektowania ubrań, wymyślała takie rzeczy że mi pół szkoły ich zazdrościło zawsze :) Duża wyobraźnia na pewno w projektowaniu pomaga.

Himer56

Posty: 14

 
Warto sobie poszukać sklepów które mają punkty stacjonarne ale jednocześnie online sprzedają, można wtedy najpierw podjechać obejrzeć towar, a samo zamówienie złożyć już online bo czasami taniej to wychodzi.

Dragon

Posty: 22

 
Mnie to zawsze stresują kolory na tkaninach, mam obawy że się będą łatwo spierać, jednak tego w jaki sposób barwnik jest naniesiony to tak nie do końca można zawczasu zweryfikować i dopiero wychodzi...w praniu :P

mniszekk

Posty: 5

 
Szycie takie zupełnie hobbystyczne jest bardzo fajnym zajęciem moim zdaniem, ma się okazję stworzyć coś z niczego, samemu wymyślić krój, dobrać kolory i wzór, a finalnie uszyć ubranie którego się w sklepach nie znajdzie i nikt inny nie będzie miał.

edyta123

Posty: 5