picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

StartUp Stock

StartUp Stock

Jakie macie zdanie o społecznościowych zbiórkach pieniędzy na ryzykowne projekty biznesowe?

TomekK

Posty: 1

 
Teraz mały biznes nawet nie ma sensu stawiać się w banku detalicznym, bo i tak odrzucą. Trzeba mieć potwierdzone przychody, a skąd ma startup wziąć potwierdzenie przychodów? Absurd goni absurd.

Robuś

Posty: 8

 
Promocja startupów w mediach społecznościowych jeszcze jest średnia, a połączenie promocji z realną perspektywą inwestycyjną wydaje się niezłym pomysłem. Oby tylko ten Startup Stock okazał się uczciwym projektem. Pozdrawiam.

Annaaa12

Posty: 26

 
Miałem szansę na rozkręcenie biznesu przez fundusz venture capital, ale mało brakowało, a ukradliby mi pomysł. Skoro nie ma barier wejścia na giełdzie startupstock.eu to warto zaryzykować. Dobrze, że powiedzieliście o tym. Zapoznałem się bliżej z ideą i czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Charakterystyka giełdy wygląda profesjonalnie, no i właściciel projektu zabezpiecza majątkowo wszystko. Jest strona tego przedsięwzięcia na FB? Jeżeli tak to podeślijcie w dyskusji, ewentualnie na priv. Pozdrawiam.

lechita665

Posty: 11

 
Teraz nie jest nawet łatwo na Kickstarterze o kasę, a crowdfunding to też jednak plusy i minusy. Bez testowania narzędzia nigdy się nie dowiesz. Trzeba sprawdzić w praktyce, jak wyjdzie takie lokowanie akcji w mediach społecznościowych.

Zdrówko87

Posty: 11

 
Przyznam, że na taką giełdę dla maluczkich to czekam od dawna. Teraz nawet z dobrym projektem biznesowym, a bez zdolności kredytowej nie masz właściwie szans na uczciwe warunki pozyskania kapitału.

namok

Posty: 8

 
Może wokół tego projektu zbuduje się większa społeczność startupów? Brakuje mi właśnie platformy wymiany informacji wśród początkujących przedsiębiorców. Chętnie bym nawet weszła w jakiś układ biznesowy z kimś uczciwym.

sgemino

Posty: 21

 
Chętnie bym zainwestował w krajowe startupy, bo widzę, że niektórzy młodzi ludzie zaskakują dobrymi pomysłami.

reavan

Posty: 22

 
Też mam średnie przeżycia z aniołami biznesu, bankami, funduszami venture capital, a nawet z funduszami unijnymi. To się już przejadło. Dobrze, że pojawia się coś nowego.

Black_Riot

Posty: 7