picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wydruk etykiet samoprzylepnych

wydruk etykiet samoprzylepnych

Hej, chciałbym wprowadzić system etykietowania dla sklepu internetowego. Szukam firmy, która pomoże mi w dopasowaniu materiałów, oprogramowania, drukarek i zadba o szkolenie personelu.

TomekK

Posty: 4

 
Testowałem różne folie drukowane termokurczliwe. Niektóre niestety nie wytrzymywały przy dłuższym transporcie. Od ponad dwóch lat stosuję już rozwiązania z nticompany.eu i jestem zadowolony. Handluję produktami w szklanych opakowaniach, więc jakość folii termokurczliwej jest dla mnie jednym z kluczowych elementów przy magazynowaniu i sprzedaży.

Mikuśio

Posty: 13

 
Projekt i produkcję etykiet masz w nticompany.eu. Znam ich od prawie piętnastu lat. Działam w branży kosmetycznej, częściowo farmaceutycznej. Zamawiam jeszcze od nich grubsze folie termokurczliwe i nie miałem problemów eksploatacyjnych. Folie się sprawdzają w trudniejszych warunkach transportu. Testowane wiele razy.

Romantykk

Posty: 11

 
Etykietą możesz szybko zmienić wygląd opakowania. To się czasami przydaje, np. w krótkoterminowych akcjach promocyjnych.

dermuster

Posty: 5

 
Odblaskowe etykiety samoprzylepne od siebie polecam. Fajnie się wyróżniają. Sprzedaję zabawki i etykiety wzbudzają zainteresowanie.

tigra32

Posty: 7

 
Od ponad dziesięciu lat zamawiam etykiety samoprzylepne naprawdę różnych typów w nticompany.eu i jest naprawdę ok cenowo i jakościowo. Nawet mi się nie opłaca samodzielnie drukować etykiet. U nich teraz przy długoterminowej współpracy lepsze rozliczenia mi wychodzą.

Madzia

Posty: 4

 
Sprawdź też warunki przechowywania etykiet, bo przy złych stracisz stopniowo właściwości kleju.

Zoolu56

Posty: 13

 
Druk cyfrowy przy etykietach to najbardziej konkurencyjne rozwiązanie. Od dawna korzystam z etykiet papierowych, bo tanie i całkiem nieźle się prezentują. Samodzielnie nie robię. Wszystkie zlecenia zawsze idą do wyspecjalizowanej drukarni. Bardziej się opłaca.

Boss

Posty: 9

 
Zastanów się nad etykietami powlekanymi, bo trudno o bardziej wytrzymają kategorię na rynku.

89ostry89

Posty: 15

 
Opakowania i etykiety pod potrzeby sklepu internetowego z ekologiczną żywnością zamawiam z nticompany.eu. To najlepsza cenowo oferta, jaką udało mi się znaleźć, a uwierz zależy mi na zejściu z kosztów, bo w mojej branży jest jednak spora konkurencja.

3nder

Posty: 13