picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

gdzie sprzedac łozyska

gdzie sprzedac łozyska

Jakie macie doświadczenia ze skupami łożysk, czy trzeba samodzielnie się fatygować, czy ktoś to odbierze ode mnie?

CHatka-eKo

Posty: 1

 
Warto potwierdzić alternatywną wycenę moim zdaniem, ale jak już skup sprawdzony to nie musisz tego robić. Wiadomo, że każdy na takiej współpracy musi zarobić.

woo_oow

Posty: 6

 
Jak masz rzadkie łożysko to można uzyskać naprawdę solidne wyceny. Jak nie chcesz, żeby Cię wkręcono, a nie masz dużego doświadczenia na rynku to polecam https://skup-lozysk-najlepsze-ceny.pl/, bo uczciwie zawsze do mnie podchodzili.

jagieloniab0000

Posty: 12

 
Zależy jeszcze, jakich producentów łożysko posiadasz. Skupy interesują się tymi markami często NTN, FAG, SNR, ewentualnie jeszcze Koyo. W tym kierunku bym poszedł.

Yuri20

Posty: 8

 
Od razu gotówkę masz za łożyska w https://skup-lozysk-najlepsze-ceny.pl/ i to mi się u nich najbardziej podoba. Płatność automatyczna po tym, jak zgodzisz się na zaproponowaną wycenę, więc to na pewno kamień z serca.

Gucio

Posty: 3

 
W rankingach branżowych wygrywa ten skup http://skup-lozysk.pl i nie musisz się znać w ogóle na technicznych kwestiach, tylko przedstawiasz materiał, a oni odbierają, nawet po analizie numerów seryjnych. Nie musisz też oddawać łożysk w opakowaniach. Spokojnie można ogarnąć.

Kitas

Posty: 2

 
Na pierwszy raz proponuję https://skup-lozysk-najlepsze-ceny.pl/, bo interesują się skupami z różnych pojazdów, maszyn rolniczych, z pozostałości linii technologicznych, po warsztatach samochodowych i tak dalej. Można pokombinować. Płacą od razu, więc nie czekasz na przelew, jak u konkurencji czasami miesiąc, a raz mi się zdarzyło 2 z dopominaniem. Zupełnie inna jakość współpracy.

Penio

Posty: 8

 
Unikałbym typowych ogłoszeń, gdzieś na aukcjach popularnych, bo tam masz do czynienia z różnymi ludźmi i raczej z opóźnionymi płatnościami, jeżeli w ogóle coś wypłacą.

Wielki Duch

Posty: 3