picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Problemy z potencja

Problemy z potencja

Kobitki, to jak to w końcu jest – rozmiar ma znaczenie czy nie ma? ;) Ile kobiet tyle opinii podejrzewam, ale może się czegoś ciekawego dowiem. Pytam bo zastanawiam się nad kupieniem takiego wynalazku jak dr Penigreat, co ma niby powiększyć interes i generalnie poprawić moje możliwości...Dobry pomysł?

Yuri20

Posty: 1

 
Dopóki mi żona nie powie że powinienem mieć większy rozmiar to nic nie będę tutaj kombinował, a od 5 lat jak jesteśmy po ślubie to jeszcze niczego takiego od niej nie słyszałem.

TomekK

Posty: 10

 
Jakie to są te ćwiczenia które mają poprawić wielkość? Trochę się w sumie boję pytać, bo to muszą być dość dziwne ćwiczenia :P Samemu się je robi, czy można swoją kobietę o pomoc poprosić? Przydałyby się jakieś ilustracje jakby to miało wyglądać...

Tomcio

Posty: 9

 
Przy tym stresie w jakim mężczyźni dzisiaj żyją to mnie problemy z seksem w ogóle nie dziwią. Sam jestem czasem tak wyjechany że naprawdę tylko szybki numerem wchodzi w grę i spać, co pewnie moją żonę nie do końca cieszy no ale cóż – takie życie.

Wojciech24

Posty: 13

 
Dopóki mi żona nie powie że powinienem mieć większy rozmiar to nic nie będę tutaj kombinował, a od 5 lat jak jesteśmy po ślubie to jeszcze niczego takiego od niej nie słyszałem.

Nikiiii

Posty: 18

 
Mój brat wiem że coś na libido stosuje, ostatnio z nim gadałem to rzucił taki tekst, ale nie dopytywałem o szczegóły...w sumie ciekawe czym on się tam szprycuje.

Ptaszyna

Posty: 11

 
Niby są jakieś pozycje które przy dość małym członku są w stanie kobiecie dać więcej tej rozkoszy ale skoro takie pozycje są to tylko świadczy że jednak rozmiar ma znaczenie bo w przeciwnym razie nikt by z takich figur nie korzystał, co nie??

Smutnyjoe

Posty: 24

 
Jakieś ćwiczenia na powiększenie penisa ponoć są, ale szczerze powiem że nie chciałoby mi się w ten sposób bawić...Kupiłem preparat specjalny na potencję, na stronie drpenigreat.pl masz o nich info. Jest ziołowy więc o tyle dobrze, może nie zaszkodzi. Już jakieś pierwsze efekty czuję, ostatnio pół nocy z moją partnerką szaleliśmy a zazwyczaj było max kwadrans i po zabawie.

warter88

Posty: 4

 
Jasne że technika się liczy w seksie ale nie ma co wierzyć w bajki że rozmiar jest bez znaczenia. Kobiety mają tendencję do tego żeby w tematach seksu mijać się z prawdą stąd choćby te udawane orgazmy, to już jest szczyt bezczelności a ponoć bardzo powszechne zjawisko.

tigra32

Posty: 2