picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ogłoszenia żary, co polecicie ?

ogłoszenia żary, co polecicie ?

Hejka. Na jakiej stronie najlepiej dodawać ogłoszenia żary, aby dotarły do możliwie najszerszego grona potencjalnych odbiorców? Niesłychanie dziękuję za wskazówki :)))

serwertus

Posty: 3

 
Siła ogłoszeń potrafi być niesamowita, ponieważ w krótkim czasie możecie otrzymać nawet kilkadziesiąt telefonów w sprawie jednego przedmiotu lub usługi :)

inhuman

Posty: 7

 
Rekomenduję Wam bezpłatne ogłoszenia, jeśli chcecie szybko coś sprzedać, a jednocześnie uniknąć konieczności płacenia prowizji od sprzedaży, która występuje np. na portalach aukcyjnych. To byłoby bezsensowne.

UK_1234

Posty: 14

 
Miałem okazję korzystać z paru portali, jakie pozwalają publikować ogłoszenia poznań. Wszystkie sprostały moim oczekiwaniom, choć wiadomo, że najistotniejszą sprawę stanowi największa liczba wyświetleń oraz największy odzew.

Black_Riot

Posty: 5

 
Moim zdaniem do bardzo dużej liczby możecie dotrzeć publikując darmowe ogłoszenia w tym serwisie: tutajdodaj.pl. Polecam ten portal!

Rico

Posty: 6

 
Dodając ogłoszenia żary nie spodziewałem się tak dużego odzewu. Całe szczęście, że udało mi się szybko sfinalizować transakcję, ponieważ miałem mnóstwo telefonów i pytań odnośnie oferowanego przedmiotu. To pozytywne.

Tomcio

Posty: 9

 
Praktycznie codziennie dodaję nowe ogłoszenia, ponieważ zajmuję się rekrutacją do mojego przedsiębiorstwa. Mam sprawdzone strony internetowe, z których korzystam. Omijam raczej mało popularne portale, ponieważ to wg mnie strata czasu.

minertus

Posty: 13

 
Do tej pory zaledwie raz miałem okazję dodawać ogłoszenia poznań, które informowały o rozpoczęciu rekrutacji do pracy. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, ponieważ otrzymałem kilkadziesiąt CV, które były w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Polecam.

johncena67

Posty: 9