picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

piłkochwyty ??

piłkochwyty ??

Cześć. Mam świadomość, że wysoką wytrzymałością winny cechować się siatki na piłkochwyty. Podpowiedzcie mi wyłącznie, gdzie mogę otrzymać takie produkty? :-)

trans34

Posty: 4

 
Największy wybór siatek dla kota zapewnił mi ten sklep internetowy: https://siatkiochronne.eu/44-siatkidlakotow. Po zamówieniu otrzymałem produkt zaledwie 3 dni później. Porównywałem ich ofertę z innymi sklepami - jest mocno konkurencyjna :)))

miner23

Posty: 9

 
W przeszłości wielokrotnie wykorzystywałem siatki osłonowe, jednakże były one nieco droższe niż w tej chwili. Pozytywnie zaskoczyłem się, gdy okazało się, że koszt kupna takiej siatki to od 5 do 10 pln za metr kwadratowy. To bardzo akceptowalna cena. Polecam takie siatki w 100%!

Różyczka

Posty: 4

 
Miałem okazję niedawno porównywać oferty firm, które posiadają w asortymencie siatki na kontenery. Szczęśliwie dokonałem zamówienia i jestem bardzo zadowolony.

Madzia

Posty: 4

 
Moim zdaniem konieczne jest ogrodzenie wysypiska śmieci, gdyż w ten sposób umożliwicie bezpieczeństwo swojego przedsiębiorstwa. Wiadomo, iż nie chodzi o śmieci, a wykorzystywane maszyny, jakie potrafią kosztować rzeczywiście sporo pieniędzy.

martynka

Posty: 7

 
Złożyłem zapytania ofertowe do paru firm, bowiem były mi konieczne solidne ogrodzenia boisk. Przyznam szczerze, że zaproponowane kwoty były niezmiernie inne.

Rouudee

Posty: 6

 
Wydaje mi się, że w niektórych branżach siatki osłonowe mogą się faktycznie sprawdzać. W moim wypadku postanowiłem o ich zastosowaniu, albowiem potrzebowałem nieco prywatności.

andrew66

Posty: 7